fbpx

6 miesięcy darmowych e-konsultacji lekarskich oferuje PKO BP dla osób, które założą konto z kartą i spełnią proste warunki aktywności.

Jak otrzymać bonus?

Aby otrzymać nagrodę, spełnij poniższe warunki:

  • w ciągu 30 dni zapłać przynajmniej raz kartą (z wyjątkiem przelewów) lub BLIKiem

Promocja przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2020 r. do 13.09.2021 r. nie miały konta i karty w PKO BP. Wyłączenie to nie dotyczy kont Inteligo.

O nagrodzie

Nagrodą jest kod uprawniający do skorzystania z pakietu darmowych e-konsultacji lekarskich przez pierwszych 6 miesięcy od momentu aktywacji nagrody. Przyznany pakiet pozwoli na:

  • konsultacje lekarskie przez telefon, wideo lub chat 24h/7 z dowolnego miejsca na świecie
  • nielimitowany dostęp do lekarza internisty oraz 18 innych specjalistów
  • e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia lekarskie

Po 6-miesięcznym darmowym okresie, korzystanie z tej usługi będzie kosztowało 9,99 zł brutto miesięcznie. Jak czytamy w regulaminie promocji, umowę o teleabonament medyczny jednak można wypowiedzieć w dowolnym momencie.

Jakie specjalizacje lekarskie są dostępne bez ograniczeń? Internista/Lekarz ogólny; specjaliści: kardiolog, diabetolog, endokrynolog, dermatolog, wenerolog, alergolog, ginekolog, urolog, ortopeda, onkolog, neurolog, pulmonolog, reumatolog, traumatolog, chirurg ogólny, okulista, laryngolog, gastrolog.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Jak informuje bank, nagrodę otrzyma pierwszych 1700 osób, które spełnią warunki promocji w danym miesiącu (czyli otwarcie konta i jedna płatność). Zaś maksymalna ilość nagród przewidziana w całej promocji to 10 200 sztuk. Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez uczestników wszystkich warunków promocji.

Harmonogram wydawania nagród:

  • do 20 października 2021 r. jeśli spełnisz warunki promocji we wrześniu 2021 r.,
  • do 20 listopada 2021 r. jeśli spełnisz warunki promocji w październiku 2021 r.,
  • do 20 grudnia 2021 r. jeśli spełnisz warunki promocji w listopadzie 2021 r.,
  • do 20 stycznia 2022 r. jeśli spełnisz warunki promocji w grudniu 2021 r.,
  • do 20 lutego 2022 r. jeśli spełnisz warunki promocji w styczniu 2022 r.,
  • do 20 kwietnia 2022 r. jeśli spełnisz warunki promocji w lutym albo w marcu 2022 r.

Kod otrzymasz poprzez powiadomienie w aplikacji IKO. Należy go aktywować w ciągu 30 dni od otrzymania wchodząc na stronę pkobp.telemedi.co. Pamiętaj też, aby do dnia wydania nagrody mieć otwarte konto, aktywny dostęp do aplikacji IKO oraz wyrażoną zgodę marketingową.

Więcej informacji w regulaminie promocji

Owórz online PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic lub PKO Konto dla Młodych z kartą

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.