fbpx

PKO BP: 200 zł do Allegro z nowym kontem. Dodatkowe 200 zł za konta dzieci

200 zł do wydania na Allegro. Taki bonus otrzymasz po założeniu konta w PKO BP i spełnieniu prostych warunków aktywności. Chętni mogą otworzyć konto swojemu dziecku i otrzymać dodatkowe 100 zł (lub 200 zł jeśli masz dwoje dzieci). W tym wpisie pokażę, jak założyć konto w promocji oraz za co otrzymasz bonusy.

Dla kogo ta promocja?

W promocji „Sprawdza się w działania” mogą brać udział osoby, które między 1 stycznia 2021 r. a 8 maja 2022 r. nie miały konta w PKO BP. Posiadanie konta Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji. Przypominam, że PKO BP i Pekao SA to dwa różne banki, tak więc jeśli jesteś klientem tego drugiego – jak najbardziej promocja jest dla ciebie.

Jak założyć konto w promocji?

 • wejdź na tę stronę banku i kliknij „Otwórz konto” i złóż wniosek o Konto za Zero z kartą VISA wyrażając zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych. Na złożenie wniosku i podpisanie umowy masz czas od 9 maja do 30 czerwca, ale ze względu na ograniczoną pulę nagród, lepiej to zrobić szybciej – o tym piszę poniżej. W celu podpisania umowy, bank wyśle do ciebie kuriera
 • po złożeniu wniosku koniecznie wejdź na tę stronę promocyjną i zgłoś chęć udziału w promocji wypełniając formularz z nazwą „Zarejestruj się”. Masz na to czas do 30 czerwca, ale najlepiej zrobić to od razu. W trakcie rejestracji wskaż, o którą nagrodę się ubiegasz: główną 200 zł do Allegro(tylko za swoje konto); główną i dodatkową za konto jednego dziecka (razem 300 zł); lub główną i dwie dodatkowe za konta dwójki dzieci (łącznie 400 zł)

Za co otrzymasz bonusy?

Aby otrzymać główny bonus za swoje konto – 200 zł do wydania na Allegro – spełnij te warunki:

 • po otwarciu konta, w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub płatności BLIKIEM (z wyjątkiem wpłat i wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon). Przykład: jeśli zawarłeś umowę w maju, wtedy transakcje rób w czerwcu i lipcu (co najmniej 10 w każdym miesiącu)
 • pierwszy bon do Allegro (100 zł) otrzymasz za spełnienie warunków z pierwszego miesiąca. Znajdziesz go w bankowości elektronicznej, a bank wyśle go do końca kolejnego miesiąca. Drugi bon na 100 zł trafi do ciebie po spełnieniu warunków w drugim miesiącu. To również stanie się do końca kolejnego miesiąca od spełnienia warunków

Jak otrzymać dodatkowe bonusy za konto dla dziecka

Otwierając konto dziecku możesz zdobyć dodatkowe 100 zł do Allegro (lub 200 zł jeśli masz dwoje dzieci i każdemu z nich założysz rachunek). Aby otrzymać bonus:

 • otwórz PKO Konto Pierwsze z kartą MasterCard (dzieci w wieku 13-18 lat) lub PKO Konto Dziecka oraz Kartę Junior VISA (dzieci poniżej 13. roku życia). Zrobisz to w bankowości elektronicznej gdy już będziesz mieć własne konto lub oddziale
 • w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta dla dziecka należy wykonać min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą do konta Jeśli otwierasz dwa konta, wtedy na każdym z nich należy wykazać się taką aktywnością
 • po wykonaniu tych czynności bonusy trafią do końca kolejnego miesiąca

Limit promocji

Warto wiedzieć, że liczba bonusów jest ograniczona i wynosi 3000 sztuk nagród głównych po 200 zł oraz 4000 nagród dodatkowych po 100 zł. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki (czyli założenie konta, rejestracja w promocji i aktywność). Tak więc nie warto zwlekać! Organizator informuje, że w przypadku wyczerpania się puli, powiadomi o tym na stronie promocyjnej.

O voucherach do Allegro

„Kod elektroniczny może być używany wiele razy, aż wydasz jego łączną kwotę. Jeśli wartość Twojego koszyka jest wyższa od wartości kodu, opłać różnicę ceny dostępną płatnością online. Kody się nie łączą i nie można nimi opłacić kosztów przesyłki. Przed zakupem przy użyciu kodu zapoznaj się z zasadami jego wykorzystania na stronie www.allegro.pl” – czytamy w regulaminie promocji.

Konto za Zero w PKO BP – charakterystyka

PKO BP zachęca m.in. bardzo dobrze ocenianą aplikacją IKO. Obsługuje ona BLIK, Apple Pay i płatności zbliżeniowe HCE dla Androida. W aplikacji są również m.in. powiadomienia push o wpływach na konto (i innych zdarzeniach, które sobie ustawisz), a także możliwość kupowania biletów komunikacyjnych czy płacenie za parkowanie.

 • darmowe prowadzenie
 • brak opłat za kartę debetową. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym karty, zrobisz nią lub BLIK-iem co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty (z wyjątkiem przelewów). W przypadku braku 5 transakcji, opłata wynosi 10 zł. Okres rozliczeniowy znajdziesz np. na umowie
 • 0 zł za wypłaty BLIK-iem z bankomatów wszystkich banków w Polsce
 • darmowe wypłaty kartą z bankomatów PKO BP. Z maszyn innych banków 10 zł za transakcję (ale w przypadku wypłacania z innych bankomatów, zamiast karty lepiej użyć BLIKA – wtedy prowizja nie jest pobierana)

Jeśli chodzi o warunki kont dla dzieci, znajdziesz je w tej tabelce.

Przydatne informacje

Regulamin promocji

Podstawowe opłaty (Konto za Zero)

Podstawowe opłaty (Konto Dziecka i Konto Pierwsze)