100 zł w gotówce, punkty o wartości 50 zł do wymiany na nagrody, a także 100 zł za każdą poleconą osobę. Takie warunki oferuje Bank Pekao dla przyszłych posiadaczy Konta Przekorzystnego założonego zdalnie (na „selfie”). Na chętnych czeka również lokata 3 proc. do 10 tys. zł na 3 miesiące (ta opcja dostępna jest dla nowych i aktualnych klientów).

Promocja zakończona. Kliknij TU i sprawdź aktualne promocje bankowe >>>

Najnowsza oferta Banku Pekao to kumulacja różnych promocji. Możesz je połączyć i zgarnąć wszystkie bonusy, albo tylko wybrane. Opisuję je w punktach.

I. Promocja Pekao: 100 zł z kontem na selfie

Kto może wziąć udział w promocji?

W I edycji promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” może wziąć udział:

 • pełnoletnia osoba zamieszkała w Polsce która w żadnym dniu od 01.01.2019 r. do 20.05.2020 r., nie miała w tym banku konta osobistego lub lokaty (w tym w tym również jako współposiadacz)

Jeśli jesteś posiadaczem lub współposiadaczem innych produktów w Pekao, np. pożyczki, konta firmowego czy karty kredytowej, to możesz wziąć udział w promocji.

Jak założyć konto w promocji

Aby wziąć udział w promocji, do 30 czerwca 2020 r. poprzez tę stronę promocyjną złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą i aplikacją mobilną PeoPay, a także zawrzyj online umowę o konto. Istotne jest słowo „online” . Aby zgarnąć bonus, umowa o konto musi być zawarta drogą internetową. Nie można więc wybierać opcji podpisania w oddziale.

Umowę zawrzesz wygodnie z dowolnego miejsca robiąc selfie. Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii pamiętaj, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób. Jeśli proces zakładania konta drogą online się nie powiedzie (bo system np. nie będzie mógł zweryfikować Twojej tożsamości), wtedy możesz pójść do oddziału Pekao i tam podpisać umowę. Wtedy również będziesz kwalifikować się do promocji z bonusem! Powiedz jedynie w banku, że chcesz kontynuować złożony już wniosek.

Podczas składania wniosku do wyboru będą dwie karty – Karta Rewolucyjna (Mastercard, czerwona) oraz Visa Debit Gold (złota). Sugeruję wybrać tę pierwszą, czyli czerwoną, bo ma mniej warunków do spełnienia, aby była darmowa, a do tego umożliwia płatności za granicą bez opłat za przewalutowanie. Do tego rejestrując ją w programie „Bezcenne chwile”, otrzymasz bonus 50 zł. Więcej o tym w dalszej części wpisu

Jak zgarnąć 100 zł

100 zł otrzymasz, jeśli w każdym z 4 miesięcy od założenia konta, spełnisz następujące warunki:

 • zrobisz co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay (w tej drugiej opcji musi to być płatność, a nie przelew). Najprościej będzie zapłacić kartą w internecie, albo sklepie stacjonarnym lub punkcie usługowym
 • zapewnisz jednorazowy wpływ na konto na minimum 500 zł. Ważne, aby przelew był w jednym „kawałku”, czyli na 500 zł lub więcej. Pieniądze mogą pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub od innej osoby. Bank nie weźmie tu pod uwagę wpłat gotówkowych
 • co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej PeoPay

Spełnianie tych warunków możesz rozpocząć od razu po założeniu konta lub też od następnego miesiąca. Ważne, aby spełnić je łącznie w 4 następujących po sobie miesiącach.

Kiedy dostaniesz przelew

Nagrodę otrzymasz przelewem do 30 listopada. Jeśli konto jest zarządzane przez współposiadaczy, wtedy każdy z nich musi spełnić opisane wyżej warunki.


II. 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Po założeniu konta masz również możliwość rejestracji swojej Karty Rewolucyjnej do programu lojalnościowego „Bezcenne chwile” MasterCard. Dzięki czemu otrzymasz 3400 punktów na start. Wymienisz je na voucher o wartości 50 zł – np. na zakupy u jednego z partnerów programu.

Pierwsze 1000 punktów to punkty powitalne, które otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych po rejestracji do programu. Zarejestrować się możesz do 30 czerwca na stronie bezcennechwile.pl lub w bankowości elektronicznej. Kolejne 2400 punktów zdobędziesz, jeśli zalogujesz się do aplikacji mobilnej Pekao. Otrzymasz je w ciągu 30 dni.

Przyznane punkty będą ważne przez 6 miesięcy. Wykorzystasz je na cel, który wybierzesz sobie w programie „Bezcenne Chwile”.


III. 3% na oszczędności

Promocja 3% w skali roku przez 3 miesiące do 10 tys. zł na Lokacie PeoPay 3% jest dostępna w nowej wersji aplikacji PeoPay (wersja 3.40) dla nowych klientów, a także obecnych (pod warunkiem, że ci drudzy w okresie od 1.03.2020 r. do 15.05.2020 r. nie zalogowali się do bankowości mobilnej PeoPay). Dla nowych klientów Lokata PeoPay 3% będzie udostępniona do otwarcia w terminie do 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste.


IV. 100 zł za każdą poleconą osobę

Dodatkową okazją na zarobek jest program poleceń. Jeśli już będziesz klientem Banku Pekao, możesz zgarnąć 100 zł za każdą osobę, której polecisz konto (maksymalnie 1500 zł za 15 osób).

Szczegółowy opis zasad programu poleceń przeczytasz w osobnym wpisie >>>


Konto Przekorzystne w Pekao: warunki

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem otrzymania wpływu na min. 500 zł (nawet z Twojego konta w innym banku). Jeśli masz mniej niż 26 lat, nie musisz spełniać tego wymagania
 • BLIK, Apple Pay oraz płatności zbliżeniowe dla posiadaczy telefonów z Androidem
 • program rabatowy: za płacenie kartą w ponad 2000 punktach otrzymujesz zniżki

Warto wiedzieć: po założeniu konta, zmień sposób autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Aby uniknąć 0,20 zł za każdy sms potwierdzający, wybierz autoryzację transakcji za pomocą aplikacji

Dwie karty do wyboru

Podczas zakładania konta, możesz wybierać kartę, która bardziej Ci odpowiada. W ofercie jest Karta Rewolucyjna (czerwona) wydana przez MasterCard lub złota karta VISA. Osobiście wybrałem tę pierwszą, bo lepsze warunki „darmowości”, a także przydaje się podczas płacenia w zagranicznych sklepach.

Karta Rewolucyjna – cechy

 • darmowe użytkowanie Karty Rewolucyjnej jeśli zapłacisz nią co najmniej raz w miesiącu (jeśli masz mniej niż 26 lat, nie musisz spełniać tego warunku)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao
 • darmowe 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych banku (pod warunkiem, jeśli w poprzednim miesiącu zapewniłeś wpływ na 500 zł i raz zapłaciłeś kartą). Jeśli masz mniej niż 26 lat, wtedy wszystkie bankomaty masz za darmo beż żadnych warunków
 • świetne sprawdza się podczas płatności za granicą. Transakcje są rozliczane po średnim kursie Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany
 • możliwość rejestracji swojej karty do programu lojalnościowego „Bezcenne chwile” MasterCard, dzięki czemu za każdą płatność otrzymujesz punkty, które później możesz wymienić na nagrody

Karta Visa Debit Gold

 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w całej Polsce dla osób z wpływami powyżej 5 tysięcy zł miesięcznie. Nie zapłacisz też za wypłaty gotówki z bankomatów zagranicznych i 2 pierwsze w danym miesiącu wypłaty z obcych bankomatów krajowych przy niższych wpływach na Konto Przekorzystne, jednak w poprzednim miesiącu na rachunek powinien nastąpić pojedynczy wpływ min. 500 zł. Jako wpływ bank rozumie jakiekolwiek zasilenie Konta Przekorzystnego, z wyjątkiem wpłaty gotówki, wpływu z tytułu rozliczenia lokat, kredytów lub pożyczek czy polecenia przelewu wewnętrznego
 • brak opłat za obsługę karty w przypadku wykonania kartą minimum 4 transakcji bezgotówkowych
 • zniżki do 30% w programie Galeria Rabatów
 • specjalne oferty w Programie Visa Oferty

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji z bonusem 100 zł

„Lokata PeoPay 3%” – regulamin

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja II” (MasterCard)

Taryfa Prowizji i Opłat bankowych dla Klientów detalicznych

Wpisz komentarz