Konto Mobi w ING dla młodych z premią 300 zł (30.06 – 28.09.2023)

Z tego wpisu dowiesz się, jak otrzymać premię pieniężną 300 zł od ING Banku Śląskiego po założeniu konta Mobi dla osób poniżej 26. roku życia.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może skorzystać z tej promocji?

ING Bank Śląski kieruje tę promocję do osób w wieku 18-26 lat, które od 1 kwietnia 2022 r. do 29 czerwca 2023 r. nie miały konta osobistego w ING Banku Śląskim. Dotyczy to również współposiadaczy i pełnomocników. Z promocji wykluczone są osoby, które aktualnie korzystają z jakichkolwiek produktów banku – np. pożyczki, karty (również jako współposiadacze i pełnomocnicy).

Jak założyć konto z bonusem?

 • aby skorzystać promocji, złóż wniosek o konto Mobi z kartą oraz kontem oszczędnościowym na tej stronie promocyjnej banku. Podczas składania wniosku zaznacz zgody na przekazywanie przez bank informacji marketingowych i profilowanych informacji handlowych. Taki jest warunek wzięcia udziału w promocji

Złożenie wniosku o konto w tej promocji, a także podpisanie umowy, jest możliwe między 30 czerwca 2023 a 28 września 2023 r.

Za co otrzymasz premię?

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, czyli 120 zł, spełnij ten warunek:

 • do 30 listopada 2023 r. zrób co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych w PLN kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM. Płacić możesz zarówno w internecie, jak i punktach stacjonarnych. Transakcje muszą być rozliczone. Bank nie uwzględni płatności anulowanych i wypłat z bankomatu

Drugi bonus to 130 zł. Aby go otrzymać, miej spełnione warunki do otrzymania pierwszej premii, a ponadto:

 • do 30 litopada 2023 r. zapłać co najmniej 3 razy BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. Wliczają się w to transakcje internetowe, które zrobiłeś do uzyskania pierwszej premii 120 zł. Transakcje muszą być rozliczone. Bank nie uwzględni płatności anulowanych
 • załóż Smart Saver (bezpłatny rachunek do autooszczędzania) na swoim koncie i w dniu 30 listopada 2023 r. miej odłożone na Smart Saverze co najmniej 30 zł.

Kiedy otrzymasz premię?

Pieniądze trafią na twoje konto oszczędnościowe w ING najpóźniej do 15 grudnia 2023 r. Aby otrzymać premię, do tego czasu musisz posiadać konto osobiste w tym banku wraz z kartą, a także konto oszczędnościowe. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.


Przypominam, że do wzięcia jest jeszcze 50 zł z programu poleceń. Tutaj opisuję, jak działa ten program i co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus. Najważniejszy warunek:

 • do 31 stycznia 2024 roku zrób transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych. Możesz płacić kartą (również dodaną do portfela mobilnego) lub w internecie za pomocą kodu BLIK (ale nie przez „Płać z ING”). Transakcje muszą być rozliczone. Bank nie uwzględni transakcji anulowanych i wypłat gotówki z bankomatu i jakie są jego zasady.

Konto Mobi w ING dla osób do 26. roku życia: charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta
 • darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce BLIKIEM
 • darmowe wypłaty kartą i BLIKiem w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash (prowizja 10 zł za wypłaty w pozostałych bankomatach)
 • 0 zł za pierwszą wypłatę kartą z pozostałych bankomatów w kraju w danym miesiącu rozliczeniowym (2,5 zł za każdą kolejną). Ważne: miesiąc rozliczeniowy liczy się od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca
 • brak opłat za kartę
 • 0 zł za zwykłe przelewy internetowe w PLN
 • dostępne BLIK, Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe HCE, Garmin Pay, opłacanie przejazdów autostradami, powiadomienia
 • atrakcyjny program „Moje rabaty”, dzięki któremu możesz robić tańsze zakupy u partnerów banku (często są udostępnianie kody rabatowe – np. 50 zł do Media Expert)

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi”

Regulamin programu poleceń

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta