Tylko do końca października jest aktywna mBanku „eKonto z premią”. Do wzięcia jest 150 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków. Dodatkowo bank oferuje 2,6 proc. na rachunku oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł).

Ta promocja jest już zakończona, ale KLIKNIJ TU i sprawdź aktualne równie ciekawe promocje kont osobistych

eKonto osobiste, którego dotyczy promocja, posiada następujące parametry:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za kartę jeśli wykonasz w miesiącu co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (w przeciwnym razie 7 zł)
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kwot powyżej 100 zł (prowizja za wypłaty poniżej kwoty 100 zł wynosi 1,30 zł)
 • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty z bankomatów za granicą (opłata za czwartą i kolejną wypłatę wynosi 10 zł
 • płatności kartą bez przewalutowania (dostępnych 11 walut)
 • dostępne Google Pay, Apple Pay, Blik

Promocja mBank – szczegóły

Kto może wziąć udział w promocji dającej 150 zł za założenie konta? Nowy klient banku, który od 1 stycznia 2017 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem / współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i (lub) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak wziąć udział w promocji

 • wejdź na stronę promocji, złóż wniosek o eKonto osobiste wraz kartą i zawrzyj umowę z bankiem. Masz na to czas do 30 października 2019 r.

Pierwszy bonus w wysokości 100 zł (za tzw. szybki wpływ) otrzymasz jeśli:

 • po otwarciu konta, w ciągu 7 dni zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku – nie musisz tych pieniędzy później trzymać w mBanku, możesz nimi dowolnie dysponować)
 • dokonasz 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w punkcie handlowo-usługowym (transakcje te nie mogą być anulowane). Masz na to czas do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji

Drugi bonus w wysokości 50 zł otrzymasz jeśli w następnym miesiącu kalendarzowym po przystąpieniu do promocji:

 • zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku – nie musisz tych pieniędzy później trzymać w mBanku, możesz nimi dowolnie dysponować)
 • dokonasz 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w punkcie hanlowo-usługowym (transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca)

Przykład: zawrzyj umowę 12 października 2019 r. Zasil konto kwotą 1000 zł do 19 października 2019 r. Do końca listopada 2019 r. wykonaj minimum 5 transakcji kartą. Odbierz od mBanku 100 zł. W grudniu 2019 roku zasil konto kwotą 1000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji. Odbierz 50 zł.

Promocja mBank: konto oszczędnościowe 2,6 proc.

Dla chętnych – wraz z otwartym kontem – mBank przygotował kolejną ciekawą ofertę. Chodzi o konto oszczędnościowe 2,6 proc. skali roku dla środków do 20 tys. złotych. Bank gwarantuje takie oprocentowanie do 29 lutego 2020 r. Aby aktywować taką opcję, musisz włączyć usługę „Moje cele”. W miesiącu można dokonać jednego przelewu z konta oszczędnościowego bez opłat.

Aby otrzymać takie oprocentowanie należy spełnić również taki warunek:

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym

mBank

Promocja mBank: warto wiedzieć:

 • promocja obowiązuje tylko dla konta indywidualnego. Jeżeli np. przekształcisz je później we wspólne, wtedy nie otrzymasz nagrody
 • podczas wypełniania wniosku o konto masz dwie opcje podpisania umowy: przez kuriera albo w placówce. Jeżeli wybierasz ten drugi wariant, podczas wizyty w banku zaznacz w rozmowie z doradcą, że wypełniłaś/wypełniłeś już wniosek przez internet i chcesz go tylko podpisać. Dzięki temu masz pewność, że na pewno otwierasz konto w promocji

Zobacz też:

Regulamin promocji

Taryfa prowizji i opłat

Wpisz komentarz