fbpx

300 zł w gotówce i 200 zł na zakupy w Biedronce. Bonusy o łącznej wartości 500 zł czekają na Ciebie po założeniu konta w mBanku. Oszczędzający mogą zaś skorzystać z oprocentowania 1,7%. W tym wpisie przeczytasz o warunkach otrzymania gwarantowanej premii oraz poznasz cechy konta. Uwaga! Niska pula promocyjnych kont, nie warto więc zwlekać z założeniem.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont >

Dla kogo jest promocja „eKonto osobiste nagroda specjalna”?

mBank kieruje tę promocję do nowego klienta. Mowa tu o osobie, która od 1 stycznia 2018 r. nie miała (i wciąż nie ma) w tym banku konta osobistego / rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Dotyczy to również współposiadaczy. Jeśli jesteś klientem mBanku, ale masz np. tylko lokatę czy konto firmowe, to jak najbardziej możesz założyć konto osobiste w promocji.

Jak założyć konto w promocji mBanku

 • wejdź na tę stronę promocyjną, złóż wniosek o eKonto osobiste z kartą i zawrzyj umowę. Masz na to czas do 28 września 2021 r. Promocją objętych jest pierwszych 2000 kont

Podczas wypełniania wniosku możesz wpisać identyfikator polecenia znajomego, dzięki czemu otrzyma on premię. Jeśli nie masz takiego kodu, to będę wdzięczny za wpisanie mojego. Mój kod to: mkonto

Jak otrzymać bonusy

Bonusy są podzielone na części, a będziesz je otrzymywać za spełnienie określonych warunków aktywności. Co istotne, są one niezależne od siebie i sam decydujesz, czy chcesz

Pierwszy bonus w wysokości 50 zł w gotówce otrzymasz jeśli łącznie spełnisz następujące warunki:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł. Może to być np. przelew z Twojego konta w innym banku (nie musisz tych pieniędzy później trzymać w mBanku, możesz nimi dowolnie dysponować). Ważne aby przelew był w jednym „kawałku” i wyniósł 1000 zł lub więcej
 • zrobisz co najmniej 8 transakcji kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty w punkcie handlowo-usługowym (np. sklepie) lub internecie. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji, ale oczywiście możesz je zrobić wcześniej. Transakcje te nie mogą być anulowane

Po spełnieniu powyższych warunków, premia wpłynie na Twój rachunek do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.


Jeśli spełnisz powyższe warunki, to będziesz mieć również „odhaczone” warunki do otrzymania kolejnego bonusu – ekodu do Biedronki o wartości 200 zł. Otrzymasz go w serwisie transakcyjnym mBanku do końca listopada. Kod wykorzystasz w całości lub częściach w każdej Biedronce po uprzednim podyktowaniu go kasjerowi.


Następne bonusy, 3 x 50 zł (łącznie 150 zł w gotówce), otrzymasz, jeśli w drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta będziesz spełniać poniższe warunki:

 • w każdym z tych miesięcy zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł
 • w każdym z tych miesięcy zrobisz 8 transakcji kartą lub BLIKIEM w punkcie handlowo-usługowym lub internecie. Transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca)

Premia za każdy miesiąc będzie wpływać na Twoje konto do końca następnego miesiąca.


Kolejny bonus w wysokości 50 zł otrzymasz, jeśli otworzysz konto na selfie lub poprzez e-dowód, a także w miesiącu otwarcia konta zrobisz 1 transakcję kartą lub BLIKiem. Pieniądze otrzymasz do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.


Do wzięcia jest możliwy jeszcze jedna premia – również 50 zł. Otrzymasz ją, jeśli otworzysz swojemu dziecku eKonto Junior. Zrobisz to przez bankowość internetową, a masz na to czas do końca następnego miesiąca po otwarciu Twojego konta. Pieniądze otrzymasz do końca drugiego miesiąca.


1,7 proc. na oszczędności do kwoty 10 tys. zł

Chętni mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje Cele. Wyniesie ono 1,7 proc. w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł, natomiast będzie obowiązywało przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia rachunku Moje Cele.

Przykład: jeśli otworzysz rachunek Moje Cele na koniec czerwca, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez lipiec, sierpień i wrzesień.

Rachunek do automatycznego oszczędzania Moje Cele to dobry sposób na regularne odkładanie mniejszych lub większych sum. W Moich Celach sam decydujesz, jaki sposób odkładania będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Możesz np. ustawić, aby na Twoje konto trafiały resztki sum z wykonywanych transakcji kartą, albo zdefiniować zlecenie stałe.

Promocyjne oprocentowanie jest naliczane, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca i dotyczy wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie powiązanych z Twoim kontem osobistym.

Przykład: na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele (lub kilku) w ostatnim dniu czerwca miałeś 300 zł. Aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na rachunku (lub kilku) musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia czerwca.


Promocja mBank: warto wiedzieć

 • promocja obowiązuje tylko dla konta indywidualnego. Jeżeli przekształcisz je później we wspólne, wtedy nie otrzymasz bonusów
 • aby bank zaliczył Ci wymagane w promocji transakcje kartą, nie możesz ich anulować do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
 • premie pieniężne uzyskane w tej promocji są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych

eKonto osobiste w mBanku – najważniejsze cechy

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za kartę jeśli wykonasz w miesiącu zrobisz ją płatności na sumę co najmniej 350 zł (w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł)
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kwot powyżej 100 zł. Prowizja za wypłaty poniżej kwoty 100 zł wynosi 2,50 zł
 • BLIK, Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe MasterCard i Visa payWave, Garmin Pay, Fitbit Pay, powiadomienia w aplikacji o zdarzeniach na rachunku

Zobacz też:

Promocja mBank: regulamin

Taryfa prowizji i opłat

Pozostałe promocje bankowe