fbpx

Premię 250 zł w gotówce otrzymasz po założeniu konta w mBanku i spełnieniu warunków promocji. A jeśli chcesz, możesz zyskać dodatkowe 50 zł zakładając konto swojemu dziecku. Na oszczędzających czeka zaś oprocentowanie 1,8%. W tym wpisie przeczytasz o warunkach otrzymania gwarantowanej premii oraz poznasz cechy konta.

Dla kogo jest promocja „eKonto osobiste plus premia”?

mBank adresuje tę promocję do nowych klientów. Mowa tu o osobach, które od 1 stycznia 2018 r. nie miały (i wciąż nie mają) w tym banku konta osobistego / rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Dotyczy to również współposiadaczy. Jeśli jesteś klientem mBanku, ale masz np. tylko lokatę czy konto firmowe, to możesz założyć konto w tej promocji.

Jak założyć konto w promocji mBanku

 • wejdź na tę stronę promocyjną, złóż wniosek o eKonto osobiste z kartą i zawrzyj umowę. Masz na to czas do 8 lutego 2022 r.

Podczas wypełniania wniosku możesz wpisać identyfikator polecenia znajomego, dzięki czemu otrzyma on premię. Jeśli nie masz takiego kodu, to będę wdzięczny za wpisanie mojego. Mój kod to: mkonto1

Jak otrzymać bonusy

Bonusy są podzielone na części, a będziesz je otrzymywać za spełnienie określonych warunków aktywności. Co istotne, są one niezależne od siebie i sam decydujesz, czy chcesz


Pierwszy bonus w wysokości 100 zł w gotówce otrzymasz jeśli łącznie spełnisz następujące warunki:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł. Może to być np. przelew z Twojego konta w innym banku (nie musisz tych pieniędzy później trzymać w mBanku, możesz nimi dowolnie dysponować). Ważne aby przelew był w jednym „kawałku” i wyniósł 1000 zł lub więcej
 • zrobisz co najmniej 8 transakcji kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty w punkcie handlowo-usługowym (np. sklepie) lub internecie. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji, ale oczywiście możesz je zrobić wcześniej. Transakcje te nie mogą być anulowane

Po spełnieniu powyższych warunków, premia wpłynie na Twój rachunek do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.


Następne premie, 2 x 50 zł (łącznie 100 zł w gotówce), otrzymasz, jeśli w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta będziesz spełniać poniższe warunki:

 • w każdym z tych miesięcy zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł
 • w każdym z tych miesięcy zrobisz 8 transakcji kartą lub BLIKIEM w punkcie handlowo-usługowym lub internecie. Transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca)

Premia za każdy miesiąc będzie wpływać na Twoje konto do końca następnego miesiąca.


Kolejny bonus w wysokości 50 zł w gotówce otrzymasz, jeśli otworzysz konto poprzez e-dowód, a także jeśli w miesiącu otwarcia konta (lub w kolejnym) zrobisz 1 transakcję kartą lub BLIKiem. Pieniądze otrzymasz do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.


Do wzięcia jest możliwy jeszcze jeden bonus – również 50 zł w gotówce. Otrzymasz go, jeśli otworzysz swojemu dziecku eKonto Junior. Zrobisz to przez bankowość internetową, a masz na to czas do końca następnego miesiąca po otwarciu Twojego konta. Pieniądze otrzymasz do końca drugiego miesiąca.Promocja mBanku: warto wiedzieć

 • promocja obowiązuje tylko dla konta indywidualnego. Jeżeli przekształcisz je później we wspólne, wtedy nie otrzymasz bonusów
 • aby bank zaliczył Ci wymagane w promocji transakcje kartą, nie możesz ich anulować do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru)
 • premie pieniężne uzyskane w tej promocji są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych

eKonto osobiste w mBanku – najważniejsze cechy

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za kartę jeśli wykonasz w miesiącu zrobisz ją płatności na sumę co najmniej 350 zł (w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł)
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kwot powyżej 100 zł. Prowizja za wypłaty poniżej kwoty 100 zł wynosi 2,50 zł
 • BLIK, Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe MasterCard i Visa payWave, Garmin Pay, Fitbit Pay, powiadomienia w aplikacji o zdarzeniach na rachunku

1,8 proc. na oszczędności do kwoty 10 tys. zł

Chętni mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje Cele. Wyniesie ono 1,8 proc. w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł, natomiast będzie obowiązywało przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia rachunku Moje Cele.

Przykład: jeśli otworzysz rachunek Moje Cele w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez listopad, grudzień i styczeń.

Rachunek do automatycznego oszczędzania Moje Cele to dobry sposób na regularne odkładanie mniejszych lub większych sum. W Moich Celach sam decydujesz, jaki sposób odkładania będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Możesz np. ustawić, aby na Twoje konto trafiały resztki sum z wykonywanych transakcji kartą, albo zdefiniować zlecenie stałe.

Promocyjne oprocentowanie jest naliczane, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca i dotyczy wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie powiązanych z Twoim kontem osobistym.

Przykład: na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele (lub kilku) w ostatnim dniu października miałeś 300 zł. Aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec listopada, na rachunku (lub kilku) musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia października.

Zobacz też:

Regulamin promocji

Taryfa prowizji i opłat

Pozostałe promocje bankowe

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.