fbpx

Wysoka premia 300 zł czeka na osoby, które założą eKonto osobiste w mBanku i spełnią niewygórowane warunki aktywności. W tym wpisie znajdziesz namiar na stronę promocyjną (tylko wnioski złożone za jej pośrednictwem biorą udział w akcji), a także szczegółowy opis warunków.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Poniżej opisuję zasady dwóch promocji, które można ze sobą łączyć i zgarnąć 300 zł. Otrzymasz więc premię 100 zł od organizatora pierwszej promocji (Rankomat), a także 200 zł od mBanku w ramach drugiej promocji.

Dla kogo ta promocja?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli mieszkasz w Polsce, a także od 1 stycznia 2017 r. do teraz nie jesteś posiadaczem/współposiadaczem żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku. Ponadto w promocji nie mogą wziąć udziału osoby otwierające rachunek wspólny. Dobra wiadomość: jesteś klientem mBanku, ale masz np. tylko lokatę czy konto firmowe, to jak najbardziej możesz założyć konto osobiste w promocji.

Jak założyć konto w promocji?

  • wejdź na tę stronę promocyjną, zarejestruj profil uczestnika akceptując regulamin, a następnie za pośrednictwem swojego profilu złóż wniosek o eKonto osobiste z kartą. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (chodzi o to, aby bank mógł poinformować organizatora promocji – Rankomat – że spełniłeś warunki do wypłaty nagrody)
  • zarejestrować się do promocji możesz do 31 maja, natomiast umowę o konto należy zawrzeć do 13 czerwca

Pierwsza premia: 100 zł

Aby otrzymać pierwszą premię, czyli 100 zł, w każdym z dwóch pierwszych miesięcy posiadania konta zrób co najmniej 8 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty (stacjonarnie lub w internecie).

Przykład: jeśli zawarłeś umowę o konto w kwietniu, wtedy po 8 płatności zrób w kwietniu i maju lub w maju i czerwcu. Dla umów zawartych w maju, po 8 płatności należy wykonać w maju i czerwcu lub czerwcu i lipcu. Jeśli podpisałeś umowę w czerwcu, warunki należy spełnić w czerwcu i lipcu.

O przyznaniu premii organizator (Rankomat) powiadomi Cię mailowo do 20 sierpnia 2021 r. W wiadomości znajdzie się link do formularza, w którym będziesz musiał podać numer konta w mBanku do wypłaty nagrody. Będziesz mieć na to 7 dni od otrzymania wiadomości. Wypłata nastąpi do 6 września.

Druga premia: 200 zł

Kolejna premia w wysokości 200 zł (wypłacana w czerech bonusach po 50 zł) tym razem będzie pochodzić od mBanku. Aby o nią się ubiegać, zawrzyj umowę o konto do 31 maja 2021 r.

Pierwszy bonus w wysokości 50 zł otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz następujące warunki:

  • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł. Może to być np. przelew z Twojego konta w innym banku (nie musisz tych pieniędzy później trzymać w mBanku, możesz nimi dowolnie dysponować). Ważne aby przelew był w jednym „kawałku” i wyniósł 1000 zł lub więcej
  • zrobisz co najmniej 8 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po otwarciu konta, ale oczywiście możesz je zrobić wcześniej. Transakcje te nie mogą być anulowane. Dobra wiadomość: płatności, które zrobisz do uzyskania premii 100 zł, sprawią, że będziesz mieć spełniony ten warunek!

Kolejne trzy bonusy po 50 zł otrzymasz, jeśli w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta zapewnisz jednorazowy wpływ na konto na co najmniej 1000 zł, a także zrobisz co najmniej 8 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty. Przelewy będziesz otrzymywać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

1,8 proc. na oszczędności do kwoty 10 tys. zł

Chętni mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje Cele. Wyniesie ono 1,8 proc. w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł, natomiast będzie obowiązywało przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia rachunku Moje Cele.

Przykład: jeśli otworzysz rachunek Moje Cele na koniec maja, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez czerwiec, lipiec i sierpień.

Rachunek do automatycznego oszczędzania Moje Cele to dobry sposób na regularne odkładanie mniejszych lub większych sum. W Moich Celach sam decydujesz, jaki sposób odkładania będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Możesz np. ustawić, aby na Twoje konto trafiały resztki sum z wykonywanych transakcji kartą, albo zdefiniować zlecenie stałe.

Promocyjne oprocentowanie jest naliczane, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca.

eKonto osobiste w mBanku – najważniejsze cechy

  • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
  • 0 zł za kartę jeśli wykonasz w miesiącu zrobisz ją płatności na sumę co najmniej 350 zł (w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł)
  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kwot powyżej 100 zł (prowizja za wypłaty poniżej kwoty 100 zł wynosi 2,50 zł)
  • BLIK, Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe MasterCard i Visa payWave, Garmin Pay, Fitbit Pay, powiadomienia w aplikacji o zdarzeniach na rachunku

Zobacz też:

Regulamin promocji „Twoje konto z bonusem i premią” (premia 100 zł)

Regulamin promocji „eKonto z premią – XI edycja” (premia 200 zł)

Taryfa prowizji i opłat

Pozostałe promocje bankowe