fbpx

Listopadowa promocja konta w Santander Banku Polska to prawdziwa gratka dla łowców bonusów. Po założeniu rachunku, to wzięcia jest 200 zł w gotówce, dodatkowe 50 zł za skorzystanie z kodu (znajdziesz w tym wpisie), 100 zł na zakupy, a także – jeśli chcesz – 50 zł za każde konto dla dziecka. Oprócz tego zwroty za opłacane rachunki, lokata 1% i pieniądze za polecanie.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >>>

Poniżej opisuję warunki otrzymania wszystkich bonusów. Jest to kumulacja różnych promocji, które można ze sobą łączyć. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz ze wszystkich, czy też z wybranych. W dalszej części poznasz natomiast charakterystykę konta.

I. Premia 200 zł w gotówce za Twoje konto i (jeśli chcesz) 50 zł za konto dziecka

Kto może wziąć udział w listopadowej promocji „Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem”? 

 • pełnoletni obywatel RP mieszkający w Polsce, który od 1 listopada 2019 r. do teraz nie jest (nie był) posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska.

Z promocji wykluczone są osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. zakładały Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych lub konto dla dziecka z premią na start. Z oferty mogą skorzystać natomiast osoby, które posiadają lub posiadały w tym banku rachunek firmowy, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Jak założyć konto w promocji:

 • na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych zaznaczając wszystkie zgody (na kontakt w sprawie realizacji wniosku, zgoda na marketing drogą mailową i telefoniczną, a także zgoda na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej). Ponadto podaj kod polecający (jeśli nie masz, oto mój: 1015793280). Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe bonusy, o których piszę w punkcie w dalszej części tekstu, wybierz kartę MasterCard.

Pamiętaj, że konto w promocji zakładasz tylko korzystając ze strony promocyjnej. Na złożenie wniosku masz czas od 1 listopada do 30 listopada 2020 r. Umowę o konto podpisz zaś najpóźniej do 15 grudnia 2020 r. W celu jej podpisania, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera (można podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy)

Aby dostać premię 200 zł w gotówce, w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:

 • zrób co najmniej 5 bezgotówkowych płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (np. w sklepach lub punktach usługowych). Nie będą tu liczyły się wypłaty z bankomatów
 • zapewnij wpływ na konto na minimum 1000 zł. Kwota ta może pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub od kogoś innego (ważne, aby został odnotowany wpływ – nie trzeba trzymać tych pieniędzy na koncie)
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander mobile

Dla kont założonych w listopadzie, warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: listopad, grudzień, styczeń lub grudzień, styczeń, luty. Dla kont założonych w grudniu, warunki należy spełniać w grudniu, styczniu, lutym lub styczniu, lutym, marcu.

Gdy spełnisz te warunki, pieniądze znajdą się na koncie do 15 kwietnia. Przynajmniej do tego czasu Twoje konto powinno być aktywne – nie wycofuj też żadnych zgód. Od otrzymanej nagrody nie musisz płacić podatku.

Jeśli chcesz, możesz otrzymać dodatkowe 50 zł za konto założone dziecku poniżej 18. roku życia. W tym celu od 1 listopada do 25 grudnia złóż w bankowości internetowej odpowiedni wniosek zaznaczając wszystkie zgody i zawrzyj umowę najpóźniej do 30 grudnia. Jeśli masz więcej dzieci, możesz otworzyć dla każdego z nich konto i otrzymać wielokrotność premii. Bank wypłaci premię za konto dziecka, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania głównej premii 200 zł (ale nie musisz ich spełniać jeszcze raz). Pieniądze pojawią się do 15 kwietnia.

Regulamin promocji


II. 50 zł za skorzystanie z kodu polecenia

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałeś/aś kod polecający 1015793280 ? W najnowszej, IX edycji programu polecającego otrzymasz za to 50 zł w gotówce (i ja również).

Aby gotówka wpłynęła na konto, do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto:

 • zapłać za zakupy co najmniej 300 złotych (np. w sklepach online/stacjonarnych). Ważne, aby co najmniej 1 płatność odbyła się BLIKiem – pozostałe mogą być kartą (lub kartą i Blikiem). Bank nie weźmie pod uwagę wypłaty z bankomatu przez BLIK. Co istotne, to tej sumy 300 zł będą wliczać się transakcje, które wykonasz, aby zdobyć pierwszy bonus (czyli 200 zł za konto)
 • po nadto co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Przynajmniej do czasu otrzymania bonusu nie wycofuj zgód, które udzieliłaś/eś podczas rejestracji, ani nie rezygnuj z karty.

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 50 zł! W aktualnej, IX edycji programu poleceń, który trwa do 31 stycznia, maksymalnie możesz otrzymać 500 zł z nagród za polecenia.

Kto może wziąć udział w promocji? Obywatel RP, który jest nowym klientem lub byłym – pod warunkiem, że zamknął konto przed 1 listopada 2019 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Regulamin programu poleceń (IX edycja)


III. 100 zł na zakupy, czyli bonus w programie Bezcenne Chwile MasterCard

Gdy już będziesz mieć konto z Kartą Dopasowaną MasterCard, możesz zgarnąć kolejny bonus: 6800 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Wymienisz je na voucher o wartości 100 zł na zakupy u jednego z partnerów programu (np. RTV Euro AGD, Multikino, Empik, Decathlon, Douglas, HBO GO, Mohito, Wólczanka, Carrefour i wiele więcej).

Aby zgarnąć bonus, do 30 listopada należy zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile (zrobisz to na stronie programu) wyrażając zgodę marketingową na co najmniej jeden kanał komunikacyjny (mail lub telefon). Kolejnym krokiem jest zrobienie w ciągu 30 dni od rejestracji w programie minimum 1 płatności kartą na dowolną kwotę. Najprościej zapłacić kartą za zakupy w zwykłym sklepie (o wykluczeniach miejsc – np. kasyna – dowiesz się z regulaminu). Ponadto co najmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej Santander (aplikacja lub serwis transakcyjny).

Gdy spełnisz te warunki, punkty trafią na Twoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 10 dni roboczych. Będą one ważne przez 2 miesiące. Organizator przewidział pulę 8600 nagród.

Dla kogo ta promocja?

Aby skorzystać z tej promocji, musisz otworzyć konto w Santander Banku w terminie od 1 października 2020 r. do 30 listopada 2020 r. Ważne, aby wybrać Kartę Dopasowaną MasterCard, a także zaznaczyć wszystkie zgody (marketingowe, na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną / telefoniczną, a także na Elektroniczny Kanał Kontaktu).

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które były uczestnikiem programu Bezcenne Chwile przed 1 października. Regulamin niestety nie precyzuje, czy dotyczy to wyłącznie uczestników programu posiadających kartę Santander, czy też innych banków. Warto jednak spróbować – nic nie tracisz!

Regulamin promocji


IV. Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.


V. 1 proc. na lokacie mobilnej

Chętni mogą również skorzystać również z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 1% w skali roku. Wkład może wynieść od 1000 zł do 20 000 zł, a okres jej trwania to 4 miesiące. Z lokaty można skorzystać tylko jeden raz, a dostępna jest ona w aplikacji mobilnej.


Konto Jakie Chcę – opłaty

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Zgodnie z najnowszym cennikiem, który wchodzi od 1 grudnia, opłata nie będzie pobrana, jeśli w miesiącu na konto wpłynie co najmniej 500 zł (z dowolnego źródła – nawet z Twojego konta w innym banku), a także gdy zrobisz min. 1 płatność kartą / BLIKiem na dowolną kwotę. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia
 • 0 zł za kartę (lub 8 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek wpływu 500 zł i zrobioną co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem. Warunek ten dotyczy wszystkich posiadaczy konta, również tych poniżej 26. roku życia
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 5 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 50 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia i spełni warunki program

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem”

Zasady programu poleceń (IX edycja)

Regulamin promocji „Zafunduj sobie Bezcenne Chwile” (100 zł na zakupy)


Zobacz też:

Ranking kont bankowych osobistych