fbpx

Kumulacja bonusów z kontem w Santander Banku Polska. Po jego założeniu czeka na Ciebie premia 350 zł w gotówce, a także zwroty za opłacane rachunki, pieniądze za polecanie, darmowe przelewy natychmiastowe i kupon rabatowy 70 zł do CCC. Chętni mogą zaś ulokować oszczędności na lokacie 1 proc. Z tego wpisu dowiesz się, jak założyć konto w promocji, znajdziesz tu kod polecający, a także przeczytasz charakterystykę rachunku.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont >

W poniższych punktach opiszę warunki otrzymania poszczególnych bonusów. Jest to kumulacja różnych promocji, które można ze sobą łączyć. W dalszej części tekstu poznasz natomiast charakterystykę konta.

I. 300 zł w gotówce po założeniu konta

Kto może wziąć udział w promocji?

 • konto w tej promocji może założyć pełnoletni obywatel RP mieszkający w Polsce, który od 1 czerwca 2020 r. do teraz nie jest (nie był) właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska. Drugi warunek: w przeszłości, a dokładniej od 1 kwietnia 2019 r., nie mogłeś mieć otwartego konta w Santander Banku w promocji. Z oferty mogą zaś skorzystać osoby, które posiadają lub posiadały w tym banku inny produkt – np. rachunek firmowy, kartę kredytową czy pożyczkę.

Jak złożyć wniosek o konto w promocji

 • od 1 czerwca 2021 r. do 30 czerwca 2021 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o Konto Jakie Chcę. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody (na kontakt ze strony banku ws. dostarczenia regulacji, zgoda na marketing drogą mailową i telefoniczną, a także zgoda na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej). Ponadto podaj kod polecający (jeśli nie masz, oto mój: 1015793280 )
 • najpóźniej do 15 lipca podpisz umowę o konto. W celu jej podpisania, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera z umową. Możesz podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy

Za co otrzymasz bonusy

Aby otrzymać premię 300 zł, w lipcu, sierpniu i wrześniu 2021 r. (w każdym z tych miesięcy) spełniaj wszystkie poniższe warunki:

 • w lipcu, sierpniu i wrześniu otrzymaj wpływ na konto na minimum 1000 zł. Kwota ta może pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub od kogoś innego (ważne, aby został odnotowany wpływ – nie trzeba trzymać tych pieniędzy na koncie)
 • w każdym z powyższych miesięcy zrób co najmniej 1 bezgotówkową płatność kartą lub BLIKiem o wartości minimum 10 zł (np. w sklepach, punktach usługowych czy w internecie). Nie będą tu liczyły się wypłaty z bankomatów i transakcje anulowane w ciągu 7 dni
 • zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Banku Polska (również w lipcu, sierpniu i wrześniu)

Kiedy otrzymasz wpłatę

Pierwsza nagroda (100 zł za spełnienie warunków z lipca) trafi na Twoje konto do końca sierpnia. Kolejne 200 zł za spełnienie warunków z sierpnia i września otrzymasz do końca października. Przynajmniej do czasu przekazania nagrody Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Pamiętaj też, że drugą nagrodę otrzymasz tylko w przypadku, jeśli spełnisz warunki do otrzymania pierwszej nagrody. Bonusy są zwolnione z podatku.

Regulamin promocji


II. Kolejne 50 zł po skorzystaniu z kodu polecenia

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałeś/aś kod polecający 1015793280 ? W najnowszej, XI edycji programu polecającego otrzymasz za to 50 zł w gotówce (i ja również).

Aby gotówka wpłynęła na konto, do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto:

 • zapłać za zakupy co najmniej 300 złotych (np. w sklepach online/stacjonarnych). Ważne, aby co najmniej 1 płatność odbyła się BLIKiem – pozostałe mogą być kartą (lub kartą i Blikiem). Bank nie weźmie pod uwagę wypłaty z bankomatu przez BLIK. Co istotne, do sumy 300 zł wliczają się płatności, które będziesz wykonywać, aby uzyskać bonus opisany w punkcie nr I
 • po nadto co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Przynajmniej do czasu otrzymania bonusu nie wycofuj zgód, które udzieliłaś/eś podczas rejestracji, ani nie rezygnuj z karty.

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 50 zł! W aktualnej, XI edycji programu poleceń, która trwa do 30 września 2021 r, maksymalnie możesz otrzymać 500 zł z nagród za polecenia.

Kto może wziąć udział w promocji? Obywatel RP, który jest nowym lub byłym klientem – pod warunkiem, że zamknął konto przed 1 maja 2020 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Regulamin programu poleceń (XI edycja)


III. Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.


IV. 1 proc. na lokacie mobilnej

Chętni mogą również skorzystać również z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 1% w skali roku. Wkład może wynieść od 1000 zł do 20 000 zł, a okres jej trwania to 4 miesiące. Z lokaty można skorzystać tylko jeden raz, a dostępna jest ona w aplikacji mobilnej.


V. Rabat 70 zł na zakupy w CCC

Po otworzeniu konta w promocji (opisałem ten proces w punkcie nr 1) otrzymasz również kod rabatowy 70 zł do CCC. Otrzymasz go SMSem do końca lipca (jeśli otworzysz konto w czerwcu) lub do końca sierpnia (jeśli otworzysz je w lipcu albo sierpniu). Aby skorzystać z Kodu rabatowego musisz być Klubowiczem CCC; a także zrobić zakupy za minimum 200 zł w sklepie internetowym CCC i wpisać kod w podsumowaniu zamówienia.

Regulamin tej promocji


Konto Jakie Chcę – opłaty

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w miesiącu na konto wpłynie co najmniej 500 zł (z dowolnego źródła – nawet z Twojego konta w innym banku), a także gdy zrobisz min. 1 płatność kartą / BLIKiem na dowolną kwotę. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia
 • 0 zł za kartę (lub 8 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek wpływu 500 zł i zrobioną co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem. Warunek ten dotyczy wszystkich posiadaczy konta, również tych poniżej 26. roku życia
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 5 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 50 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia i spełni warunki program

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „Otwórz konto, zyskaj 300 zł”

Zasady programu poleceń (XI edycja)

Regulamin promocji (70 rabatu do CCC)