fbpx

350 zł w gotówce + inne bonusy. Pokazuję, jak założyć Konto w Santander Banku w promocji (1.11 – 20.12.2021 r.)

W tym wpisie pokazuję, jak założyć konto w Santander Banku Polska i otrzymać gwarantowane bonusy:

 • 350 zł w gotówce
 • zwroty za rachunki
 • pieniądze za polecanie
 • darmowe przelewy natychmiastowe

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

I promocja: 300 zł w gotówce

Kto może wziąć udział w promocji?

 • udział w promocji „300 zł na dobry początek” może wziąć pełnoletni obywatel RP mieszkający w Polsce, który od 1 listopada 2020 r. do teraz nie posiadał konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska (dotyczy to również współwłaścicieli). Drugi warunek: w przeszłości, a dokładniej od 1 kwietnia 2019 r., nie mogłeś mieć otwartego konta w Santander Banku w promocji oferującej np. premie pieniężne czy rzeczowe. Z oferty mogą zaś skorzystać osoby, które posiadają lub posiadały w tym banku inny produkt – np. rachunek firmowy, kartę kredytową czy pożyczkę.

Jak założyć konto w promocji

 • od 1 listopada 2021 r. do 20 grudnia 2021 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody (na kontakt ze strony banku ws. dostarczenia regulacji, zgoda na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także zgoda na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej). Ponadto podaj kod polecający (jeśli nie masz, oto mój: 1015793280 ), dzięki czemu możesz otrzymać dodatkowy bonus (pisze o tym w punkcie II)
 • najpóźniej do 5 stycznia podpisz umowę o konto z kartą. W celu jej podpisania, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera

Za co otrzymasz premię

Już za samo założenie konta w opisany przeze mnie sposób z wyrażonymi zgodami otrzymasz premię 100 zł w gotówce. Jedyny warunek: w miesiącu, w którym otworzysz konto, zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku.

Aby otrzymać kolejne 200 zł w gotówce, w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta wykonuj następujące kroki:

 • otrzymuj wpływ na konto na minimum 1000 zł. Kwota ta może pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub od kogoś innego (ważne, aby został odnotowany wpływ – nie trzeba trzymać tych pieniędzy na koncie)
 • rób co najmniej 1 bezgotówkową płatność kartą o wartości minimum 10 zł (np. w sklepach, punktach usługowych czy w internecie). Nie będą tu liczyły się wypłaty z bankomatów, przelewy BLIKiem i transakcje anulowane w ciągu 7 dni
 • zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Banku Polska

Jeśli otworzysz konto w listopadzie, powyższe warunki należy spełniać w grudniu, styczniu i lutym. Jeśli otworzysz konto w grudniu lub styczniu, warunki należy spełniać w styczniu, lutym i marcu.

Kiedy otrzymasz wpłatę

Pierwszy bonus – 100 zł – trafi na Twoje konto do 20 grudnia (w przypadku kont otwartych w listopadzie) lub do 31 stycznia (jeśli otworzysz konto w grudniu lub styczniu). Kolejną premię – 200 zł – otrzymasz do 31 marca (w przypadku kont otwartych w listopadzie) lub do 30 kwietnia (jeśli otworzysz konto w grudniu lub styczniu). Przynajmniej do czasu przekazania nagrody Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Premia jest zwolniona z podatku.

Regulamin promocji


II promocja: 50 zł po skorzystaniu z kodu polecenia

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałeś/aś kod polecający 1015793280 ? W aktualnej, XII edycji programu polecającego otrzymasz za to 50 zł w gotówce (i ja również).

Aby otrzymać bonus, otwórz rachunek w Santander Banku Polska, aktywuj aplikację mobilną i do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto spełnij poniższe warunki:

 • zapłać za zakupy co najmniej 300 złotych (np. w sklepach online/stacjonarnych). Co istotne, do sumy 300 zł wliczają się płatności, które będziesz wykonywać, aby uzyskać bonus opisany w punkcie nr I
 • ponadto co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Przynajmniej do czasu otrzymania bonusu nie wycofuj zgód, które udzieliłaś/eś podczas rejestracji, ani nie rezygnuj z karty.

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 50 zł! W aktualnej, XI edycji programu poleceń, która trwa do 28 lutego 2022 r, maksymalnie możesz otrzymać 500 zł z nagród za polecenia. Sprawdź regulamin programu dla polecających i poleconych (XII edycja)

Kto może wziąć udział w promocji? Obywatel RP, który jest nowym lub byłym klientem – pod warunkiem, że zamknął konto przed 1 października 2020 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.


III promocja: Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie). Co istotne, w listopadzie i grudniu zwrot będzie podwojony i będzie wynosił 2 proc.!

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.


IV promocja: 150 zł do Biedronki lub EURO RTV AGD

Kolejny bonus – 150 zł do Biedronki lub 150 zł do EURO RTV AGD – otrzymasz również w prosty sposób. Wystarczy, że założyłeś konto z kartą i do końca stycznia 2022 r. zrobisz płatności kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Do tej sumy będą wliczały się płatności, które robiłeś aby otrzymać inne bonusy. Ponadto do końca stycznia (ale im wcześniej, tym lepiej) koniecznie wejdź na tę stronę promocyjną i w sekcji „150 zł na zakupy w Biedronce albo RTV EURO AGD” wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Nagrodę otrzymasz do 28 lutego 2021 w poczcie w bankowości internetowej Santander online. Bank będzie wydawał vouchery do czasu, kiedy ich równowartość osiągnie 600 000 zł. O kolejności przyznawania kart podarunkowych będzie decydować kolejność wysyłania formularzy zgłoszeniowych na tej stronie.

Ta promocja trwała planowo między 15 listopada 2021 a 31 grudnia 2021 r., jednak 13 grudnia 2021 r. poinformowano o wyczerpaniu puli.

Regulamin promocji


Konto Jakie Chcę – charakterystyka

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w miesiącu na konto wpłynie co najmniej 500 zł (z dowolnego źródła – nawet z Twojego konta w innym banku), a także gdy zrobisz min. 1 płatność kartą / BLIKiem na dowolną kwotę. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia
 • 0 zł za kartę (lub 8 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek wpływu 500 zł i zrobioną co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem. Warunek ten dotyczy wszystkich posiadaczy konta, również tych poniżej 26. roku życia
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 5 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 50 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia i spełni warunki programu
 • 1% w skali roku na lokacie mobilnej. Wkład może wynosić od 1000 zł do 20 000 zł, a czas trwania lokaty to 4 miesiące. Możesz z niej skorzystać tylko raz. Lokata dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej

Kod polecający: 1015793280

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „300 zł na dobry początek”

Zasady programu poleceń (XII edycja)

Regulamin promocji „150 zł na zakupy”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji oferujących m.in. pieniądze za założenie konta.