W dobie rekordowo niskich stóp procentowych takie oprocentowanie to rzadkość. Santander Consumer Bank wypuścił promocję rachunku oszczędnościowego, na którym możesz ulokować nawet 100 tys. złotych na 0,8 proc. Na dodatek, konto oszczędnościowe otworzysz zdalnie i bez wymogu otwierania rachunku osobistego.

Promocja zakończona

Promocja konta oszczędnościowego – najważniejsze zasady:

  • oprocentowanie promocyjne 0,80% do 100 tys. złotych.
  • promocja na nowe środki trwa do 05 maja 2021 r. Do tego czasu możesz założyć rachunek i korzystać z podwyższonego oprocentowania
  • brak opłat za prowadzenie rachunku
  • darmowe wszystkie przelewy

Jeśli dopiero zostaniesz klientem Santander Consumer Banku, wtedy automatycznie łapiesz się na podwyższone oprocentowanie. Dla dotychczasowych klientów, nowymi środkami będzie nadwyżka nad saldo z dnia 28 lutego 2021 r. (chodzi tu o środki ulokowane zarówno na lokatach, jak i kontach oszczędnościowych w tym banku). Przypominam jednocześnie, że Santander Bank Polska i Santander Consumer Bank to osobne podmioty.

Jak założyć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku

Konto założysz zdalnie przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w jednym z tych banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, ING Bank, mBank, neoBank, Nest Bank, Santander Bank Polska, Pekao SA, Bank Millennium, Credit Agricole, PKO BP, InBank.

WIĘCEJ:

Regulaminie promocji „Nowe środki w lepszej cenie – edycja II”