Promocja w Komputronik: nawet 500 zł do wydania na stacjach Lotos

Atrakcyjna promocja w Komputronik. Ta popularna sieć sklepów z elektroniką i agd, premiuje osoby, które zrobią zakupy za minimum 500 zł. W zależności od wydanej kwoty, można otrzymać od 50 zł do 500 zł w formie vouchera do wykorzystania na stacjach Lotos.

Promocja w Komputronik: jak skorzystać?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy spełnić poniższe warunki:

  • KROK 1: zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym Komputronik o łącznej wartości minimum 500 zł i zachowaj dowód zakupu (faktura lub paragon). Możesz kupić jeden lub wiele produktów

  • KROK 3: ciesz się z vouchera! Otrzymasz go po pozytywnej weryfikacji w ciągu 31 dni roboczych na adres, który podałeś w formularzu

Promocja trwa od 8 lipca do 31 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania puli tysiąca voucherów o nominale 50 zł.

Ile otrzymasz?

Jak informuje Komputronik, za każde 500 zł, które wydasz w sklepie, otrzymasz 50 zł do wydania na stacjach Lotos. Maksymalna wartość vouchera to 500 zł (czyli trzeba zrobić zakupy za minimum 5000 złotych).

Poniższa tabelka pokazuje wartość zakupu i kwotę vouchera, który otrzymasz.

Sklepy Komputronik

Komputronik to sieć sklepów, która w swojej ofercie ma m.in. sprzęt komputerowy, RTV i AGD, tablety, laptopy, a nawet artykuły dla dzieci. Zakupy można zarobić w około 200 punktach stacjonarnych, a także online w sklepie internetowym. Sieć powstała w 1996 roku w Poznaniu.

Dodatkowe informacje

Regulamin promocji „Paliwo na wakacje”