fbpx

160 zł premii oferuje ING Bank Śląski dla osób poniżej 26. roku życia. Wystarczy założyć konto Mobi i spełnić proste warunki aktywności. Oprócz łatwego bonusu, bank zapewnia dobre warunki prowadzenia konta i wygodną aplikację. Zapraszam po szczegóły!

Dla kogo jest promocja konta Mobi w ING?

Promocja konta Mobi adresowana jest do osób w wieku 18-26 lat, które aktualnie nie korzystają z jakichkolwiek produktów banku (jako posiadacze lub współposiadacze). Z promocji mogą skorzystać byli klienci, jeśli zamknęli konto w ING przed 1 lipca 2020 r.

Jak założyć konto dla młodych w promocji ING?

 • po złożeniu wniosku do podpisz umowę o prowadzenie konta Mobi, karty i Otwartego Konta Oszczędnościowego. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, przelewem weryfikacyjnym lub w placówce (w tym ostatnim przypadku koniecznie powiedz doradcy, że masz już złożony wniosek przez internet i chcesz tylko podpisać umowę)

Złożenie wniosku o konto w tej promocji, a także podpisanie umowy, jest możliwe między 1 października 2021 r. a 19 stycznia 2022 r.

Za co otrzymasz premię 160 zł?

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, czyli 110 zł, spełnij ten warunek:

 • do 19 lutego 2022 r. wykonaj co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych w PLN kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM. Płacić możesz zarówno w internecie, jak i punktach stacjonarnych. Nie zostaną tu uwzględnione transakcje wycofane, anulowane oraz wypłata gotówki

Dodatkowo możesz otrzymać 50 zł nagrody. W tym celu spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • do 19 lutego 2022 r. zrób minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. Wliczają się w to transakcje, które zrobiłaś/eś do uzyskania nagrody 110 zł. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki
 • załóż minimum jeden cel oszczędnościowy na otwartym w czasie promocji koncie oszczędnościowym. Aby bank przyznał nagrodę, w dniu 19 lutego 2022 r. posiadaj na tym celu oszczędnościowym minimum 100 zł

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Pieniądze trafią na Twoje konto oszczędnościowe w ING najpóźniej do 8 marca 2022 r. Aby otrzymać premię, do tego czasu musisz posiadać konto osobiste w tym banku wraz z kartą, a także konto oszczędnościowe. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Mobi w ING: charakterystyka

 • darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce BLIKIEM bez limitu
 • darmowe wypłaty kartą w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę kartą z pozostałych bankomatów w kraju w danym miesiącu rozliczeniowym (2,5 zł za każdą kolejną). Ważne: miesiąc rozliczeniowy liczy się od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca
 • brak opłat za kartę, jeśli w okresie rozliczeniowym zapłacisz nią na minimum 300 zł (jeśli nie, wtedy opłata wynosi 7 zł)
 • 0 zł za zwykłe przelewy internetowe w PLN
 • dostępne BLIK, Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe HCE, Garmin Pay, opłacanie przejazdów autostradami, powiadomienia
 • atrakcyjny program „Moje rabaty”, dzięki któremu możesz robić tańsze zakupy u partnerów banku (często są udostępnianie kody rabatowe – np. 50 zł do Media Expert)

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.