160 premii czeka na osoby, które założą konto Direct w ING Banku Śląskim i spełnią warunki promocji. Konto założysz zdalnie, bez wizyty w oddziale. Zapraszam po szczegóły promocji.

Promocja zakończona. Kliknij TU i sprawdź aktualne promocje bankowe >>>

Wniosek o konto w promocji złożysz przez internet, a umowę zawrzesz bez wychodzenia z domu. Zrobisz to za pośrednictwem kuriera lub wykonując przelew weryfikacyjny z WŁASNEGO konta. Ta ostatnia opcja dostępna jest dla osób, które mają rachunki w Alior Banku, Banku Pekao, BNP Paribas Polska, mBanku i Santander Banku Polska. Kartę otrzymasz po kilku dniach.

I. Premia 160 złotych za otwarcie konta Direct

W tej promocji możesz zgarnąć 100 zł nagrody, a także – jeśli chcesz – zwiększyć ją o 60 zł. Aby wziąć w niej udział, musisz być nowym klientem banku. ING rozumie to jako osobę, która od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2020 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem Konta z Lwem w tym banku.

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, tzn. 100 zł, wykonaj następujące kroki:

 • do 30 czerwca 2020 r. wejdź na stronę promocyjną i otwórz konto osobiste z dowolną kartą, a także zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe. Podczas składania wniosku zaznacz zgody na przekazywanie przez bank informacji marketingowych i profilowanych informacji handlowych (taki jest warunek wzięcia udziału w promocji)
 • do 30 września 2020 r. wykonaj transakcje za minimum 1000 zł (kartą wydaną do konta lub BLIKIEM). Płacić możesz zarówno w internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Nie zostaną tu uwzględnione transakcje wycofane, anulowane oraz wypłata gotówki

Dodatkowo możesz otrzymać 60 zł nagrody. W tym celu spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • do 30 września 2020 r. zrób minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (wliczają się w to transakcje, które zrobiłaś/eś do uzyskania nagrody 100 zł). Nie będą uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki
 • do 30 września 2020 r. otrzymaj w każdym z trzech dowolnych miesięcy łączny wpływ minimum 1000 zł z tytułu wynagrodzenia.

Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach banku.

Promocja ING: kiedy otrzymasz nagrodę?

Pieniądze trafią na Twoje konto oszczędnościowe w ING najpóźniej do 15 października 2020 r. Aby otrzymać premię, do tego czasu musisz posiadać konto osobiste w tym banku wraz z kartą, a także konto oszczędnościowe. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji


Konto Direct w ING Banku – charakterystyka

 • darmowe otwarcie i prowadzenie konta (z wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki w oddziale banku i przelewu w placówce)
 • 0 zł za kartę, jeśli w miesiącu zapłacisz nią na co najmniej 300 zł (jeśli mniej, wtedy opłata wynosi 7 zł)
 • darmowe wypłaty w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę kartą z pozostałych bankomatów w kraju w danym miesiącu rozliczeniowym (5 zł za każdą kolejną). Uwaga: miesiąc rozliczeniowy liczy się od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca
 • darmowe przelewy internetowe
 • dostępne BLIK, Google Pay, Apple Pay
 • program „Moje rabaty”, dzięki któremu możesz robić tańsze zakupy u partnerów banku

Pełna tabela opłat i prowizji – konto Direct

Wpisz komentarz