Aż 450 zł w gotówce. Otwórz CitiKonto z wysokim bonusem (22.08 – 30.09.2022)

Gwarantowane 450 zł czeka na osoby, które założą CitiKonto w Citi Handlowym i spełnią proste warunki promocji. Warto dodać, że konto otworzysz przez internet, a jego posiadanie nie wiąże się z żadnymi opłatami za prowadzenie.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo jest ta promocja?

Z promocji „Do 450 zł z CitiKontem” mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym.

Bank nie wyklucza z promocji posiadaczy innych produktów (np. karty kredytowej czy pożyczki).

Jak założyć konto w promocji?

  • od 22 sierpnia do 30 września 2022 r. złóż wniosek na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji + zgody marketingowe (telefoniczne i tekstowe). Umowę o konto zawrzesz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji (tzw. na selfie)

Nie zwlekaj. Oferta obowiązuje do wyczerpania puli 3000 kont

Za co otrzymasz 450 zł w gotówce?

Nagrodę 450 zł otrzymasz za otwarcie konta i spełnieniu prostych warunków aktywności. Bonusy będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą nagrodę – 50 zł – otrzymasz już za sam fakt założenia konta w podany powyżej sposób (czyli ze strony promocyjnej z zaznaczonymi zgodami marketingowymi). Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w sierpniu, wtedy pieniądze dostaniesz do końca września.


Drugą nagrodę – 150 zł – otrzymasz, jeśli do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta, spełnisz ten warunek:

  • zrób co najmniej 3 transakcje BLIK na łączną kwotę minimum 300 zł. Mowa tu zarówno o płatnościach poprzez wpisanie kodu, jak przelew na telefon poprzez BLIK (np. do kogoś znajomego lub rodziny robiąc trzy przelewy BLIKIEM po 100 zł)

Pieniądze trafią na twoje konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założysz rachunek.

Jeśli więc otworzyłeś konto w sierpniu, to masz czas na spełnienie tego warunku do końca września. Pieniądze otrzymasz zaś do końca października.


Trzecią nagrodę – 150 zł – otrzymasz, jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, spełnisz jeden z poniższych warunków:

  • wykonaj w Citi Kantorze (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilne) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie. Możesz więc np. wymienić 1000 złotych na inną walutę, a potem znów na PLN (pamiętaj jednak, że zapłacisz za przewalutowanie – wciąż jednak ta opcja będzie najbardziej opłacalna jeśli nie możesz zapewnić wpływu wynagrodzenia, o którem piszę poniżej)
  • lub otrzymaj na swoje konto w Citi Handlowym przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Jeśli masz wątpliwości, co bank rozumie poprzez wynagrodzenie, zajrzyj do punktu nr 14 tego regulaminu

Premia trafi na twoje konto do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założysz rachunek.

Przykład: założyłeś konto w sierpniu. Spełniłeś warunek do otrzymania tej premii do końca października. Premia wpłynie w listopadzie.


Czwartą nagrodę – 100 zł – otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania drugiej i trzeciej nagrody. Tak więc nie musisz już więcej nic robić. Premia ta wpłynie w miesiącu, w którym otrzymasz nagrodę numer 3.


Razem lepiej, czyli dodatkowe profity z kartą kredytową

Dla pierwszych 1000 osób, które założą konto w tej promocji, a poźniej wyrobią kartę kredytową, bank przygotował kolejne bonusy.

Otóż przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe od wydania karty kredytowej możesz liczyć na 1% zwrotu za płatności kartami (kredytową, jak i debetową). W miesiącu maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu. Transakcje nie mogą zwrócone. Oferta jest przeznaczona dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w tym banku.

Warto dodać, że z kartą kredytową możesz otrzymać również aż 600 zł do Allegro. Szczegóły w opisie promocji karty Citi Simplicity >


CitiKonto – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji „Do 450 zł z CitiKontem”

Tabela opłat i prowizji