Zegarek Garmin Venu SQ dla zakładających kartę Citi Simplicity (11.09 – 17.10.2023)

Zegarek Garmin Venu SQ o wartości ok. 700 zł otrzymają osoby, które założą kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku i spełnią warunki promocji. Można również otrzymać dodatkowe 100 zł na zakupy. W tym wpisie pokażę, jak otrzymać gwarantowane bonusy, a także opiszę cechy karty.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II” adresowana jest dla pełnoletnich osób, które aktualnie nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 stycznia 2023 r.

Jak otrzymać zegarek? Krok po kroku

Aby otrzymać zegarek Garmin Venu Sq w kolorze shadow gray/slate, spełnij WSZYSTKIE opisane niżej warunki:

  • do 31 grudnia 2023 r. na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity (promocja jednak może zakończyć się przed czasem, jeśli zostanie przekroczona pula 250 umów – w takim przypadku na stronie promocyjnej zobaczysz komunikat na ten temat)

Przed zawarciem umowy należy dołączyć dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dlatego przygotuj sobie je wcześniej. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowę cywilno-prawną mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów. Dostarczenie dokumentu dochodowego jest wymogiem otrzymania bonusu, dlatego też nie wybieraj opcji bez dostarczenia takiego dokumentu

  • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną lub serwis bankowości internetowej
  • przed dwa miesiące rób transakcje kartą na łączną sumę min. 1000 zł w miesiącu. Spełnianie tego warunku rozpocznij o kolejnego miesiąca po zawarciu umowy. Przykład: jeśli podpisałeś umowę we wrześniu, to transakcje na 1000 zł rób w październiku i listopadzie

Wymagane w promocji płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie). Po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania nagrody – stanie się to najpóźniej w ciągu 30 dni od spełnienia warunków.

Na wysłanie zegarka bank daje sobie 60 dni od wysłania wiadomości (ale może stać się to szybciej).

Zegarek, który otrzymasz, objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną na podstawie numeru seryjnego umieszczonego na urządzeniu, wraz z datą pierwszego uruchomienia, rejestracji lub pierwszego zlokalizowania przez GPS.

Nagroda jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych.


Dodatkowe 100 zł na zakupy

Warto wiedzieć, że jeśli będziesz klientem Citibanku, wtedy będziesz mógł zarejestrować swoją kartę w oficjalnym programie lojalnościowym MasterCard – Bezcenne Chwile. A to otworzy drogę do kolejnego bonusu: 100 zł w punktach, które wymienisz na zakupy w różnych sklepach.

Więcej w tym artykule: Masz kartę MasterCard w Citibanku? Możesz dostać 100 zł na zakupy


Karta Citi Simplicity – opłaty i warunki

  • 12 zł opłaty miesięcznej za kartę – można jej uniknąć wydając 1000 zł w okresie rozliczeniowym
  • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
  • obsługa Google Pay i Apple Pay
  • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
  • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

CZYTAJ TEŻ: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Przydatne informacje:

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.