Walizka Vip Collection za 329 zł + 65 euro. Otwórz darmowe CitiKonto z bonusami (17.07 – 15.09.2023)

Walizka Vip Collection o wartości 329 zł i premia pieniężna w wysokości 65 euro. Takie gwarantowane bonusy oferuje Citi Handlowy dla osób, które założą CitiKonto i spełnią proste warunki promocji.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty „Z walizką i CitiKontem na wakacje” mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym. Bank nie wyklucza z promocji posiadaczy innych produktów (np. karty kredytowej czy pożyczki).

Jak założyć konto w promocji?

 • wyślij zgłoszenie za pośrednictwem tej strony promocyjnej banku. Umowę zawrzesz podczas rozmowy z konsultantem – oddzwoni on do ciebie na numer, który podasz w formularzu. Regulamin promocji mówi, że należy otworzyć konto osobiste w pln z kartą oraz subkonto walutowe w euro, a także wyrazić zgody marketingowe

Oferta obowiązuje od 17 lipca 2023 r. do 15 września 2023 r. lub wyczerpania puli 1500 nagród

Za co otrzymasz walizkę?

Voucher na zakup walizki Vip Collection o wartości 329 zł otrzymasz, jeśli spełnisz te warunki:

 • zrób co najmniej 3 transakcje BLIK na łączną kwotę minimum 100 zł. Mowa tu zarówno o płatnościach poprzez wpisanie kodu, jak przelew na telefon poprzez BLIK (np. do kogoś znajomego lub rodziny robiąc trzy przelewy BLIKIEM)
 • oprócz tego, zrób w Citi Kantorze (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilne) zlecenia walutowe na łączną kwotę 500 zł lub jej równowartość w innej walucie

Na spełnienie tych warunków masz czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta. Przykład: jeśli otworzysz konto w lipcu, spełnij je do końca września.

Jak odebrać walizkę?

Jeśli spełnisz powyższe warunki, bank powiadomi cię o przyznaniu nagrody poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej. Stanie się to najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto. Przykład: otworzyłeś konto w lipcu, spełniłeś warunki do końca września, nagrodę otrzymasz do końca października.

Gdy już otrzymasz voucher, w ciągu 180 dni wejdź na tę stronę, wybierz walizkę i podczas finalizacji zamówienia w miejscu „Kod rabatowy” wpisz kod vouchera.

Jak otrzymać 65 euro

Możesz też otrzymać bonus pieniężny o łącznej wartości 65 euro.

 • 5 euro otrzymasz, jeśli podczas zakładania konta udzielisz zgód marketingowych. Pieniądze wpłyną na twoje subkonto w euro do końca następnego miesiąca
 • aby otrzymać trzy bonusy po 20 euro (łącznie 60 euro), zapłać kartą debetową co najmniej 3 razy na łączną kwotę min. 300 zł. Zrób to w każdym z kolejnych 3 miesięcy licząc od drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta (przykład: zakładając konto w lipcu, spełniaj ten warunek we wrześniu, październiku i listopadzie). Za spełnienie warunku w każdym z tych miesięcy otrzymasz 20 euro.

CitiKonto – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej zestawienie podstawowych opłat:

 • darmowe prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji