fbpx

Premia 300 zł czeka na osoby, które założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku. Aby otrzymać bonus, trzeba spełnić proste warunki aktywności (opisuję je w tym tekście). Warto dodać, że z kontem w Alior Banku otrzymasz do wyboru dwie bezpłatne korzyści – np. zwroty za płatności mobilne, darmowe assistance czy pakiet darmowych przelewów natychmiastowych. Zapraszam po szczegóły!

Czy możesz założyć konto z premią?

Możesz wziąć udział w promocji „Bankuj i zyskuj z kontem – edycja II”, jeśli w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem wniosku nie miałeś konta osobistego w Alior Banku, a także rachunku walutowego, Karty Kibica Banku lub rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, a także konta oszczędnościowego walutowego czy konta w kantorze Alior nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak założyć konto w promocji Alior Banku?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku i złóż wniosek o konto z kartą. Masz na to czas od 16 czerwca 2021 r. do 30 września 2021 r. Wg regulaminu, promocji podlegają tylko wnioski złożone w internecie. W trakcie składania wniosku wyraź zgody marketingowe (wiadomości elektroniczne i połączenia głosowe) i nie odwołuj ich przynajmniej do czasu otrzymania nagród
 • podpisz umowę z bankiem najpóźniej 30 dni od złożenia wniosku. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby: przelewem weryfikacyjnym z innego banku lub przez kuriera

Za co otrzymasz premię?

Nagrodą I stopnia jest w sumie 180 zł. Przez pół roku bank będzie Ci wypłacał na konto 30 zł co miesiąc, jeśli w każdym miesiącu zalogujesz się do aplikacji mobilnej, a także zrobić co najmniej 5 płatności kartą. Najlepiej robić je w sklepach (stacjonarnych lub internetowych) czy punktach usługowych. Organizator promocji zastrzega, że nie weźmie pod uwagę takich transakcji: kasyna, bukmacher, itp; płatności zagraniczne; usługi transportowe; instytucje finansowe; brokerzy ubezpieczeniowi; przekazy w instytucjach finansowych; internetowe przekazy pieniężne; narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagrodą II stopnia jest w sumie 120 zł. Bank będzie Ci wypłacał co miesiąc nawet 20 zł, jeśli w danym miesiącu poprzez aplikację wykonasz co najmniej jedną transakcję w ramach usługi „Bilety i parking” lub „Płatność za autostrady” (czyli kupisz bilety komunikacji miejskiej, zapłacisz za parking lub za przejazd autostradą). Nagroda będzie równa łącznej sumie transakcji w danym miesiącu (ale nie więcej niż 20 zł). Przykład: jeśli wydasz 12 zł, wtedy otrzymasz 12 zł. Za wydanie 20 zł lub więcej, otrzymasz 20 zł. Ważne: aby otrzymać premię, musisz mieć spełnione warunki do otrzymania nagrody I stopnia (czyli co najmniej 5 płatności kartą i 1 logowanie do aplikacji mobilnej)

Spełnianie powyższych warunków (do otrzymania nagrody I i II stopnia) zacznij od następnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto. Pieniądze za dany miesiąc będziesz otrzymywać do końca następnego miesiąca. Aby otrzymać bonusy, konto i karta muszą być aktywne oraz nie znajdować się w wypowiedzeniu.

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – charakterystyka

Zaletą konta w Alior Banku są dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie). Dzięki temu to Ty personalizujesz swoje konto według potrzeb. Korzyści możesz włączać/wyłączać wg własnego uznania, a zaczną one działać już następnego dnia.

Korzyści do wyboru (przypominam, że dwie są zawsze bezpłatne):

 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay) – do 20 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł)
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na koncie
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • punkty dla graczy (Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą)
 • assistance samochodowe, domowe, medyczne – pomoc w nagłych wypadkach
 • limit na rachunku z RRSO 13,07%
 • płatności kartą w 152 walutach bez prowizji banku za przewalutowanie
 • ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia oraz zagubienia bagażu

Warunki Konta Jakże Osobistego:

 • darmowe prowadzenie konta jeśli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł z innego banku (10 zł jeśli nie spełnisz tego warunku). Ale jeśli nie masz 26 lat, wtedy warunek wpływu Ciebie nie dotyczy (oczywiście oprócz tego wymaganego w promocji)
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli wykonasz co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł (lub 5 zł, jeśli nie spełnisz tego warunku). Liczą się tu bezgotówkowe transakcje zarówno fizyczną kartą, jak i tą w telefonie (np. podłączoną do Google Pay czy Apple Pay)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku / 2,5 zł w pozostałych bankomatach. Jeśli zależy Ci na darmowych wypłatach z maszyn wszystkich banków, możesz wybrać taką korzyść
 • darmowe wypłaty gotówki BLIK-iem
 • dostępne BLIK, Apple Pay, Google Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Bankuj i zyskuj z kontem – edycja II”

Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego