300 zł premii w gotówce czeka na Ciebie po założeniu Konta Jakże Osobistego w Alior Banku. A rejestrując kartę do programu Bezcenne Chwile, zgarniesz dodatkowy bonus: punkty o wartości 50 zł, które wymienisz na nagrody. Z kontem w Alior Banku otrzymasz również do wyboru dwie bezpłatne korzyści – np. zwroty za płatności mobilne czy darmowe ubezpieczenie. Zapraszam po szczegóły!

Promocja konta Alior Bank: kto może wziąć udział?

Promocja „Z nami najlepiej” adresowana jest do pełnoletnich obywateli RP. Ponadto należy być nowym klientem Alior Banku, czyli osobą, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem wniosku nie miała konta osobistego w Alior Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku. Oprócz tego, w okresie od 1 grudnia do 31 maja, nie możesz mieć złożonego wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste.

Dobra wiadomość: posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku oraz konta w T Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Jak założyć konto Alior Bank w promocji

 • wejdź na tę stronę banku i złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą. Masz na to czas do 31 lipca 2020 r. Wg regulaminu, promocji podlegają tylko wnioski złożone przez stronę internetową
 • podpisz umowę z bankiem najpóźniej 30 dni od złożenia wniosku. Umowę możesz zawrzeć na trzy sposoby: przelewem weryfikacyjnym, kurierem lub wideorozmową z pracownikiem banku.

Jeśli chodzi o zawarcie umowy przelewem weryfikacyjnym, opcja ta jest dostępna, jeśli masz konto w którymś z tych bankków: ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, mBank, Bank Pekao, Bank Pocztowy, SGB Bank, Nest Bank, Idea Bank, Santander Consumer Bank. Po założeniu konta, karta trafi do Ciebie pocztą

Za co otrzymasz 300 zł w gotówce od Alior Banku

Pierwsze 100 zł otrzymasz za samo założenie konta z kartą. Pieniądze trafią na Twoje konto do końca następnego miesiąca

Kolejne 200 zł jest rozbite na części. Bank będzie Ci wypłacał co miesiąc 25 zł, jeśli w każdym miesiącu spełnisz następujące warunki:

 • na Twoje konto wpłynie minimum 1500 zł (może to być nawet przelew z Twojego konta w innym banku. Nie ma konieczności trzymania tych pieniędzy na koncie)
 • zrobisz 3 transakcje bezgotówkowe kartą (np. płacąc w sklepie czy w internecie)
 • co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej

Spełnianie tych warunków zacznij od następnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto. Pieniądze za dany miesiąc będziesz otrzymywać do końca następnego miesiąca. Aby otrzymać bonusy, konto i karta muszą być aktywne i nie znajdować się w wypowiedzeniu.

Warto wiedzieć

Jeśli chodzi o płatności kartą, najlepiej je robić w sklepach (stacjonarnych lub internetowych) czy punktach usługowych. Organizator promocji zastrzega, że nie weźmie pod uwagę transakcji w tych miejscach:

Regulamin promocji „Z nami najlepiej – 4 edycja”

Dodatkowe 50 zł na zakupy

Po założeniu konta, możesz zarejestrować swoją kartę MasterCard w programie lojalnościowym „Bezcenne Chwile”. Zrobisz to na stronie programu lub w bankowości elektronicznej.

3400 punktów powitalnych o wartości 50 zł otrzymasz w bardzo prosty stosób. Wystarczy bowiem, że 30 dni po rejestracji karty zrobisz nią co najmniej 5 płatności bezgotówkowych. Otrzymane punkty wymienisz na zakupy u partnerów programu. Wśród nich są najpopularniejsze sklepy / usługi.

Ta promocja jest aktywna do 30 lipca lub wyczerpania puli 16300 rejestracji. Punkty zobaczysz na swoim koncie w ciągu 5 dni roboczych od wykonania wszystkich transakcji.

Regulamin punktów powitalnych MasterCard

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą konta w Alior Banku są dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie). Dzięki temu to Ty personalizujesz swoje konto według potrzeb. Korzyści możesz włączać/wyłączać wg własnego uznania, a zaczną one działać już następnego dnia.

Korzyści do wyboru (przypominam, że dwie są zawsze bezpłatne):

 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay) – do 20 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • ubezpieczenie w podróży za granicą, pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
 • limit na koncie bez odsetek do 10 dni dla zadłużenia do 1 tys. zł (RRSO 13,04%)
 • pakiet 5 bezpłatnych natychmiastowych przelewów internetowych
 • pomoc w nagłych wypadkach – assistance domowe, samochodowe i medyczne
 • 1 proc. na koncie oszczędnościowym do kwoty 20 tys. zł. Oprocentowanie takie będzie obowiązywało do 16 sierpnia 2020 r. (później bank może zmienić stawkę, albo utrzymać). Oprocentowanie 1 proc. otrzymasz pod warunkiem, że w miesiącu zrobisz płatności kartą na min. 300 zł (czyli tyle, aby być zwolnionym z opłaty za kartę). W przypadku braku płatności na taką sumę, oprocentowanie wyniesie 0,5 proc.
 • punkty dla graczy

Warunki Konta Jakże Osobistego:

 • darmowe prowadzenie konta jeśli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł (10 zł jeśli nie spełnisz tego warunku). Ale jeśli nie masz 26 lat, wtedy warunek wpływu Ciebie nie dotyczy (oczywiście oprócz tego wymaganego w promocji)
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli wykonasz co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł / lub 5 zł, jeśli nie spełnisz tego warunku. Liczą się tu bezgotówkowe transakcje zarówno fizyczną kartą, jak i tą w telefonie (np. podłączoną do Google Pay czy Apple Pay)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku / 2,5 zł w pozostałych bankomatach. Jeśli zależy Ci na darmowych wypłatach z maszyn wszystkich banków, możesz wybrać taką korzyść
 • darmowe wypłaty gotówki BLIK-iem
 • dostępne BLIK, Apple Pay, Google Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay

Dodatkowe informacje:

Tabela opłat i prowizji

Regulamin korzyści Konta Jakże Osobistego

Wpisz komentarz