fbpx

400 zł dla otwierających konto w Santander Banku. Szczegóły

Premia 300 zł w gotówce, 100 zł do Biedronki, zwroty za rachunki opłacane z konta, lokata 3% i darmowe przelewy natychmiastowe. Z tego wpisu dowiesz się, jak założyć konto w Santander Banku Polska na takich warunkach oraz za co otrzymasz bonusy w majowej promocji.

Dla kogo ta promocja?

Udział w promocji „Jeszcze więcej z kontem” może wziąć pełnoletni obywatel RP mieszkający w Polsce, który od 1 maja 2021 r. do dnia otwarcia konta w promocji nie posiada(ł) rachunku osobistego w PLN w Santander Bank Polska (dotyczy to również współwłaścicieli). Drugi warunek: w przeszłości, a dokładniej od 1 kwietnia 2019 r., nie mogłeś mieć otwartego konta w Santander Banku w promocji oferującej np. premie pieniężne czy rzeczowe.

Jak założyć konto w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, od 1 maja 2022 r. do 31 maja 2022 r. na tej stronie promocyjnej banku (to istotne) złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą i usługami online. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie „ptaszki”. Są to zgody na kontakt ze strony banku ws. dostarczenia regulacji, zgoda na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej. Umowę zawrzyj najpóźniej do 10 czerwca 2022 r.

Za co otrzymasz bonusy o wartości 400 zł?

I premia: 100 zł w gotówce

Aby otrzymać pierwszą premię, 100 zł w gotówce, załóż konto w podany powyżej sposób, a także:

  • od 1 czerwca do 30 czerwca 2022 r. zrób co najmniej 1 bezgotówkową płatność kartą na kwotę co najmniej 10 zł (np. w sklepach, punktach usługowych czy w internecie). Nie będą tu liczyły się wypłaty i wpłaty bankomatowe, transakcje BLIKiem i transakcje anulowane w ciągu 7 dni

II premia: 200 zł w gotówce

Spełnienie powyższego warunku da ci możliwość otrzymania kolejnego bonusu. Aby otrzymać premię 200 zł w gotówce, spełniaj poniższe warunki w lipcu, sierpniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy):

  • otrzymuj wpływ na konto na minimum 1000 zł. Kwota ta może pochodzić np. z twojego konta w innym banku lub od kogoś innego (ważne, aby został odnotowany wpływ – nie trzeba trzymać tych pieniędzy na koncie)
  • rób co najmniej 1 bezgotówkową płatność kartą na kwotę co najmniej 10 zł (np. w sklepach, punktach usługowych czy w internecie). Nie będą tu liczyły się wypłaty i wpłaty bankomatowe, transakcje BLIKiem i transakcje anulowane w ciągu 7 dni
  • zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Banku Polska

Pamiętaj, aby warunki do otrzymania premii 200 zł, spełniać w każdym z miesięcy – w lipcu, sierpniu i wrześniu

III premia: 100 zł do Biedronki

Kolejny bonus to 100 zł do Biedronki. Elektroniczną kartę podarunkową, którą wykorzystasz w każdym stacjonarnym sklepie tej sieci, otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania poprzednich premii. Oprócz tego, spełnij te warunki:

  • w październiku i listopadzie 2022 r. (w każdym z tych miesięcy) zaloguj się co najmniej raz do aplikacji Santander mobile i zrób co najmniej jeden z wymienionych przelewów: przelew w złotych na rachunek obcy, przelew na telefon BLIK lub przelew do ZUS, do Urzędów Skarbowych lub innych organów podatkowych.

Jak informuje bank, liczba elektronicznych kart podarunkowych w tej promocji jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk. O kolejności przyznawania będzie decydować kolejność złożenia wniosków. Premie pieniężne (100 zł i 200 zł) są nielimitowane.

Kiedy otrzymasz bonusy

Pierwszy bonus – 100 zł w gotówce – trafi na twoje konto do 31 lipca 2022 r. Kolejną premię – 200 zł w gotówce – otrzymasz do 31 października. Trzecią premię, 100 zł do Biedronki, otrzymasz do 31 grudnia 2022 r.

Przynajmniej do czasu przekazania nagrody twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Bonusy są zwolnione z podatku.


Konto Jakie Chcę – charakterystyka

0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w miesiącu na konto wpłynie co najmniej 500 zł (z dowolnego źródła – nawet z Twojego konta w innym banku), a także gdy zrobisz min. 1 płatność kartą / BLIKiem na dowolną kwotę. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia

0 zł za kartę (lub 8 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek wpływu 500 zł i zrobioną co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem. Warunek ten dotyczy wszystkich posiadaczy konta, również tych poniżej 26. roku życia

darmowe przelewy natychmiastowe

0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku

0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska

5 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)

obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE

3% w skali roku na lokacie mobilnej. Wkład może wynosić od 1000 zł do 20 000 zł, a czas trwania lokaty to 4 miesiące. Możesz z niej skorzystać tylko raz. Lokata dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej

zwroty za rachunki (prąd, gaz, telefon, internet i telewizję) opłacane z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie). Aby otrzymywać zwroty, zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków). Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać ci zwrot.

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „Jeszcze więcej z kontem”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.