fbpx

Premia 150 zł w gotówce czeka na Ciebie po założeniu Konta 360° w Banku Millennium. Wystarczy, że w sierpniu zrobisz kilka płatności kartą (o szczegółach piszę w tym tekście), a już we wrześniu pieniądze wpłyną na Twoje konto. Jeśli chcesz, możesz zwiększyć zysk i otrzymać dodatkowe 300 zł na zakupy po założeniu karty kredytowej. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont >

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Płać i zyskaj 150 zł! Z Kontem 360° to proste” adresowana jest do osób pełnoletnich. Musisz być nowym klientem, tzn. takim, który aktualnie nie ma żadnej relacji z Bankiem Millennium (np. nie posiadasz tam konta, karty kredytowej, a także nie jesteś współposiadaczem rachunku czy też pełnomocnikiem). Z promocji wykluczone są osoby, które już złożyły wniosek o rachunek i jest on w trakcie realizacji, a także klienci, którzy w przeszłości zakładali Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji z premią.

Jak założyć konto w promocji?

  • wejdź na tę stronę banku, złóż wniosek o konto z kartą i do 2 sierpnia zawrzyj umowę z bankiem (można np. online). Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody, w tym te marketingowe, i utrzymuj je przynajmniej do czasu otrzymania bonusu. Promocją objętych jest pierwszych 1000 kont (w przypadku wyczerpania limitu, bank poinformuje o tym na tej stronie promocyjnej)

Za co otrzymasz bonus?

150 zł w gotówce otrzymasz, jeśli w sierpniu zrobisz co najmniej pięć płatności kartą wydaną do konta lub za pomocą BLIKa. Przynajmniej jedna z tych płatności musi być wykonana zbliżeniowo telefonem (HCE lub Apple Pay). Kwoty płatności są dowolne. Bank nie uwzględni jedynie wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary / usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w hazardzie oraz środków zwróconych. Najprościej więc, jeśli zrobisz transakcje w zwykłym sklepie.

Pamiętaj też, aby do 2 sierpnia aktywować aplikację mobilną banku.

Ważne do wypłaty nagrody: jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), do 31 sierpnia 2021 r. podejdź do najbliższej placówki banku aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana przez kuriera lub online (logując się z konta w innym banku)

Kiedy otrzymasz bonus?

Premia w gotówce trafi na Twój rachunek do 30 września. Nagroda jest zwolniona z podatku. Do czasu jej wydania nie wypowiadaj i nie rozwiązuj umowy, a także nie odwołuj zgód marketingowych.


300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa Impresja

Gdy już będziesz mieć konto, z poziomu bankowości elektronicznej będziesz mieć możliwość zawnioskowania o kartę kredytową. Jeśli wybierzesz kartę Visa Impresja i spełnisz warunki promocji, otrzymasz 300 zł do wydania na zakupy w sklepach stacjonarnych i online. O szczegółach piszę w osobnym tekście – zapraszam >


Konto 360 w Banku Millennium – charakterystyka

Konta w Banku Millennium używam na co dzień i wg mnie jego mocne strony to:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 15 zł. Jeśli chodzi o Konto 360° Student, aby było ono darmowe wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina, czy zwroty za zakupy)

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Płać i zyskaj 150 zł! Z Kontem 360 to proste”

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty