PKO BP: 200 zł do Allegro dla zakładających konto osobiste (21.08 – 30.09.2023)

200 zł do wydania w Allegro czeka na tych z was, którzy założą konto osobiste w PKO BP i spełnią proste warunki promocji. Dodatkowe bony (o maksymalnej wartości 400 zł) można zgarnąć po założeniu konta dla dzieci. W tym wpisie omawiam szczegóły. Zapraszam!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czy możesz założyć konto w tej promocji?

Tak, jeśli:

  • masz 18 lat i posiadasz polski adres zamieszkania
  • nie masz aktualnie konta osobistego w PKO BP (ani nie miałeś go między 1 stycznia 2022 r. a 20 sierpnia 2023 r.). Posiadanie konta Inteligo nie przeszkadza w skorzystaniu z tej promocji (podobnie jak konta w Pekao, który jest zupełnie innym bankiem)

200 zł do Allegro od PKO BP: krok po kroku

Promocja „Konta dla każdego” trwa od 21 sierpnia 2023 r. do 30 września 2023 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Aby otrzymać bonus, spełnij te warunki:

KROK 1: wejdź na tę stronę promocyjną i otwórz dla siebie konto z kartą. Ponadto wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych za pomocą komunikacji elektronicznej

KROK 2: po złożeniu wniosku o konto koniecznie wejdź jeszcze raz na tę stronę promocyjną, zjedź w dół i zarejestruj się w promocji z bonami do Allegro wypełniając taki formularz:

Po założeniu konta koniecznie wypełnij ten formularz

KROK 3: w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wraz z kartą, zrób minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Najprościej zapłacić w zwykłym sklepie stacjonarnym lub internetowym, czy punkcie usługowym. Bank nie zaliczy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Nie zaliczą się również transakcje zwrócone czy anulowane.

Kiedy otrzymasz bonus?

Jeśli założyłeś konto w sierpniu, voucher do Allegro o wartości 200 zł otrzymasz do 31 grudnia 2023 r. Dla konta otwartego we wrześniu, wydanie vouchera nastąpi do 31 stycznia 2024 r. Do czasu jego otrzymania nie zamykaj konta i karty, ani nie odwołuj zgody marketingowej.

Bank prześle voucher w serwisie internetowym iPKO oraz aplikacji IKO. Będzie on ważny do 30 czerwca 2024 r.

Otrzymane nagrody są zwolnione z podatku.

Promocja nie łączy się z programem poleceń banku.


Dodatkowy voucher za konto dla dzieci

Dodatkowy vouchery zdobędziesz za założenie kont swoim dzieciom poniżej 18. roku życia. Maksymalnie można otrzymać bony do Allegro za dwa konta (2 x 200 zł).

Konto dziecku założysz w bankowości elektronicznej lub w placówce.

Jeśli dziecko ukończyło 13. rok życia, dodatkowym warunkiem jest wykonanie kartą dziecka (lub BLIKiem) co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Jest na to czas do 31 października.

Voucher do Allegro otrzymasz do 13 października (jeśli warunki promocji zostały spełnione do 22 września) lub do 17 listopada (w przypadku spełnienia warunków po 22 września).


Konto za Zero w PKO BP – charakterystyka

  • darmowe prowadzenie
  • brak opłat za kartę debetową. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym karty, zrobisz nią lub BLIKiem co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty (z wyjątkiem przelewów). W przypadku braku 5 transakcji, opłata wynosi 10 zł. Okres rozliczeniowy zaczyna się od dnia, w którym karta była wydana 
  • 0 zł za wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków w Polsce
  • darmowe wypłaty kartą z bankomatów PKO BP. Z maszyn innych banków 10 zł za transakcję (ale w przypadku wypłacania z innych bankomatów, zamiast karty lepiej użyć BLIKA – wtedy prowizja nie jest pobierana)

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Konta dla każdego”

Konto za Zero – podstawowe opłaty


Warto wiedzieć:

Monety Allegro: jak zbierać i jakie są aktualne promocje