PKO BP: 200 zł do Allegro dla zakładających konto osobiste (7.11 – 4.12.2022)

200 zł do wydania w Allegro czeka na tych z was, którzy założą konto osobiste w PKO BP i spełnią proste warunki promocji. W tym wpisie omawiam szczegóły. Zapraszam!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czy możesz założyć konto w tej promocji?

Tak, jeśli:

  • masz 18 lat i posiadasz polski adres zamieszkania
  • nie masz aktualnie konta osobistego w PKO BP (ani nie miałeś go między 1 stycznia 2021 r. a 6 listopada 2022 r.). Posiadanie konta Inteligo nie przeszkadza w skorzystaniu z tej promocji

200 zł do Allegro od PKO BP: krok po kroku

Promocja „Tak mamy” trwa od 7 listopada 2022 r. do 4 grudnia 2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Aby otrzymać bonus, spełnij te warunki:

KROK 1: wejdź na tę stronę promocyjną i otwórz PKO Konto za Zero z kartą lub PKO Konto dla Młodych z kartą. Ponadto wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji
marketingowych za pomocą komunikacji elektronicznej

KROK 2: po złożeniu wniosku o konto koniecznie wejdź jeszcze raz na tę stronę promocyjną, zjedź w dół i zarejestruj się w promocji z bonami do Allegro wypełniając taki formularz:

Po założeniu konta koniecznie wypełnij ten formularz

KROK 3: w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wraz z kartą, zrób minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Najprościej zapłacić w zwykłym sklepie stacjonarnym lub internetowym, czy punkcie usługowym. Bank nie zaliczy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Przykład: otwierasz konto w listopadzie. Płacisz kartą lub BLIKiem 5 razy w grudniu i 5 razy w styczniu. Jeśli otworzysz konto w grudniu, wtedy spełniaj te warunki w styczniu i lutym.

Kiedy otrzymasz bonusy?

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki, otrzymasz voucher do Allegro o wartości 100 zł. Jeśli więc spełnisz je w dwóch miesiącach, otrzymasz dwa bony po 100 zł. Bank prześle je w serwisie internetowym iPKO oraz aplikacji IKO. Będą one ważne 31 sierpnia 2023 r.

Jeśli założyłeś konto w listopadzie, bonusy otrzymasz do 28 lutego 2023 r. Dla konta otwartego w grudniu, wydanie voucherów nastąpi do 31 marca 2023 r. Do czasu ich otrzymania nie zamykaj konta i karty, ani nie odwołuj zgody marketingowej.

Otrzymane nagrody są zwolnione z podatku.

Konto za Zero w PKO BP – charakterystyka

  • darmowe prowadzenie
  • brak opłat za kartę debetową. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym karty, zrobisz nią lub BLIKiem co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty (z wyjątkiem przelewów). W przypadku braku 5 transakcji, opłata wynosi 10 zł. Okres rozliczeniowy zaczyna się od dnia, w którym karta była wydana 
  • 0 zł za wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków w Polsce
  • darmowe wypłaty kartą z bankomatów PKO BP. Z maszyn innych banków 10 zł za transakcję (ale w przypadku wypłacania z innych bankomatów, zamiast karty lepiej użyć BLIKA – wtedy prowizja nie jest pobierana)

Konto dla Młodych w PKO BP – charakterystyka

Konto dla Młodych adresowane jest do osób między 18 a 26. rokiem życia.

  • darmowe prowadzenie
  • brak opłat za kartę debetową. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym karty, zrobisz nią lub BLIK-iem co najmniej 4 płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty (z wyjątkiem przelewów). W przypadku braku 4 transakcji, opłata wynosi 5 zł. Okres rozliczeniowy zaczyna się od dnia, w którym karta była wydana 
  • 0 zł za wypłaty kartą i BLIK-iem z bankomatów wszystkich banków

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji

Konto za Zero – podstawowe opłaty

Konto dla Młodych – podstawowe opłaty


Warto wiedzieć:

Monety Allegro: jak zbierać i jakie są aktualne promocje