Kumulacja promocji w Banku Pekao. Tylko do końca marca za założenie konta przez selfie i spełnienie prostych warunków, czeka na Ciebie 200 złotych premii. Oprócz tego, z Kontem Przekorzystnym otrzymasz 3 proc. na koncie oszczędnościowym przez 120 dni. A polecając konto znajomym, zgarnąć nawet 1500 zł z programu poleceń (po 100 zł za każdą osobę). Szczegóły promocji oraz parametry konta znajdziesz w tym wpisie – zapraszam!

Promocja zakończona. Kliknij <<TU>> i sprawdź inne aktualne promocje bankowe

I. 200 zł z nowym kontem założonym przez selfie

Dla kogo ta promocja?

W promocji Banku Pekao (tego „z żubrem”, nie mylić z PKO BP czy Inteligo) może wziąć pełnoletnia osoba zamieszkała w Polsce, która w żadnym dniu od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r., nie miała w tym banku konta osobistego, oszczędnościowego lub lokaty (w tym w tym również jako współposiadacz). Posiadanie lub współposiadanie w Banku Pekao innych produktów, np. pożyczki, konta firmowego czy karty kredytowej, nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak założyć konto w promocji z bonusem 200 zł

Aby przystąpić do promocji z bonusem 200 zł, do 31 marca 2020 r. poprzez stronę promocyjną złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą i zawrzyj online umowę o konto. Kluczowe jest tu właśnie „online” . Aby zgarnąć bonus, umowa o konto musi być zawarta drogą internetową. Nie można więc wybierać opcji podpisania w oddziale.

Umowę zawrzesz wygodnie z dowolnego miejsca robiąc selfie. Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii pamiętaj, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób. Jeśli proces zakładania konta drogą online się nie powiedzie (bo system np. nie będzie mógł zweryfikować Twojej tożsamości), wtedy możesz pójść do oddziału Pekao i tam podpisać umowę. Wtedy również będziesz kwalifikować się do promocji z bonusem 200 zł! Powiedz jedynie w banku, że chcesz kontynuować złożony już wniosek.

Podczas składania wniosku do wyboru będą dwie karty – Karta Rewolucyjna (Mastercard, czerwona) oraz Visa Debit Gold (złota). Sugeruję wybrać tę pierwszą, czyli czerwoną, bo ma mniej warunków do spełnienia, aby była darmowa, a do tego umożliwia płatności za granicą bez opłat za przewalutowanie. Więcej o kartach w dalszej części wpisu

Jak zgarnąć dwie nagrody po 100 zł

Pierwsze 100 zł otrzymasz, jeśli najpóźniej do końca następnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto spełnisz te warunki:

 • zrobisz co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub aplikacją (w tej drugiej opcji musi to być płatność, a nie przelew). Najprościej będzie zapłacić kartą w internecie, albo sklepie stacjonarnym lub punkcie usługowym
 • zapewnisz jednorazowy wpływ na konto na minimum 500 zł. Ważne, aby przelew był w jednym „kawałku”, czyli na 500 zł lub więcej. Pieniądze mogą pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub od innej osoby. Bank nie weźmie tu pod uwagę wpłat gotówkowych
 • co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej PeoPay

Przykład: jeśli otwierasz konto w marcu, wtedy musisz spełnić powyższe warunki do końca kwietnia (oczywiście możesz wcześniej – nawet w marcu)

Drugie 100 zł otrzymasz, jeśli wykonasz powyższe czynności (wpływ, płatność i logowanie do aplikacji) w każdym z kolejnych trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniłeś je po raz pierwszy

Przykład: otwierasz konto w marcu i do końca kwietnia spełniasz warunki do otrzymania pierwszych 100 zł (czyli wpływ, płatność i logowanie do aplikacji). Dostajesz za to 100 zł. Potem w każdym z tych miesięcy – w maju, czerwcu i lipcu – robisz to samo (czyli wpływ, płatność, logowanie do aplikacji) i otrzymujesz za to kolejne 100 zł.

Kiedy dostaniesz przelew

Wypłata pierwszych 100 zł ma nastąpić do końca drugiego miesiąca po przystąpieniu do promocji (np. jeśli otworzysz konto w marcu, wtedy pieniądze najpóźniej będą w maju). Kolejne 100 zł otrzymasz najpóźniej do 31 lipca 2020 r. Jednak jest to maksymalny termin dla osób, które otworzą konto przy końcu promocji (czyli do 31 marca). Oczywiście do czasu wypłaty nagrody nie należy składać wniosku o jego zamknięcie, aby premia nie przepadła.


II. 100 zł za każdą poleconą osobę

Dodatkową okazją na zarobek jest program poleceń. Jeśli już będziesz klientem Banku Pekao, możesz zgarnąć 100 zł za każdą osobę, której polecisz konto (maksymalnie 1500 zł za 15 osób).

Szczegółowy opis zasad programu poleceń przeczytasz w osobnym wpisie >>>


III. 3% na oszczędności

Otwierając konto, otrzymasz również 3 proc. na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 30 tys. zł. Okres takiego oprocentowania będzie wynosił 120 dni i liczy się od momentu otwarcia konta. Warto wiedzieć: aby uniknąć opłaty za przelew z konta oszczędnościowego (7 zł), zrób go za pomocą aplikacji PeoPay i przelej pieniądze na swój rachunek własny w Pekao (a stamtąd gdzie już chcesz).


Charakterystyka konta

Niewątpliwą zaletą Konta Przekorzystnego jest Karta Rewolucyjna (czerwona), która świetne sprawdza się podczas płatności za granicą. Transakcje są rozliczane po średnim kursie Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

W Pekao dostępne są ponadto BLIK, Apple Pay oraz płatności zbliżeniowe dla posiadaczy telefonów z Androidem. Ponadto bank zaczyna już udostępniać klientom swój nowy internetowy serwis transakcyjny – w niedługim czasie będzie on dostępny dla wszystkich.

Parametry konta osób powyżej 26. roku życia (czerwona Karta Rewolucyjna)
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli zapewnisz w miesiącu wpływy co najmniej 500 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł. Wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku
 • darmowe użytkowanie Karty Rewolucyjnej, jeśli wykonasz co najmniej jedną płatność bezgotówkową (w innym przypadku opłata to 3 zł)
 • 0 zł za wypłatę pieniędzy Kartą Rewolucyjną z bankomatów Pekao, natomiast za wypłaty z innych bankomatów w kraju: 2 proc. transakcji (nie mniej, niż 5 zł). Jeśli jednak zapewnisz w poprzednim miesiącu wpływ 500 zł na konto i zapłacisz 1 raz kartą (lub PeoPay), wtedy 2 pierwsze wypłaty z obcych bankomatów będą za darmo
 • wypłaty Kartą Rewolucyjną bez prowizji z bankomatów na całym świecie (chyba że jakiś bankomat ma „wbudowaną” prowizję, ale wtedy przed realizacją transakcji powinna wyświetlić się o tym informacja). Bankomaty na świecie będą darmowe, jeśli będziesz miał/a spełniony warunek o którym piszę punkt wyżej, czyli wpływ w poprzednim miesiącu na min. 500 zł i min. 1 płatność kartą
 • po założeniu konta, warto zmienić sposób autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Aby uniknąć 0,20 zł za każdy sms potwierdzający, zmień na autoryzację za pomocą aplikacji
 • program rabatowy rabatypekao.pl: za płacenie kartą w ponad 2000 punktach otrzymujesz zniżki
 • możliwość rejestracji swojej karty do programu „Bezcenne chwile” MasterCard, dzięki czemu otrzymasz 1000 punktów na start. Kartę możesz zgłosić na stronie programu lub w bankowości elektronicznej (więcej w regulaminie )
Parametry konta dla osób poniżej 26. roku życia (czerwona Karta Rewolucyjna)
 • bez żadnych warunków 0 zł za prowadzenie konta, obsługę Karty Rewolucyjnej, a także darmowe wypłaty Kartą Rewolucyjną ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Chyba że jakiś bankomat ma „wbudowaną” prowizję, ale wtedy przed realizacją transakcji powinna wyświetlić się o tym informacja
 • po założeniu konta, warto zmienić sposób autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Aby uniknąć 0,20 zł za każdy sms potwierdzający, zmień na autoryzację za pomocą aplikacji
 • program rabatowy rabatypekao.pl: za płacenie kartą w ponad 2000 punktach otrzymujesz zniżki
 • możliwość rejestracji karty do programu „Bezcenne chwile” MasterCard, dzięki czemu otrzymasz 1000 punktów na start – do wymiany na nagrody. Kartę możesz zgłosić na stronie programu lub w bankowości elektronicznej (więcej w regulaminie )

Jeśli zamiast Karty Rewolucyjnej chcesz zamówić złotą kartę Visa, poniżej znajdziesz jej charakterystykę i warunki:

Warto wiedzieć:

Regulamin promocji z bonusem 200 zł

Promocja „3% na Koncie Oszczędnościowym” – regulamin

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.” (MasterCard)

Program poleceń – regulamin

Taryfa opłat i prowizji

Wpisz komentarz