Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci Banku Pekao, jak i ci, którzy mają tam konto od dawna, ale nie rejestrowali jeszcze swojej karty w programie Bezcenne Chwile prowadzonym przez MasterCard. Za spełnienie kilku prostych warunków do wzięcia jest aż 3400 punktów. Wymienisz je np. na voucher o wartości 50 zł na zakupy u jednego z wielu partnerów programu. Zapraszam po szczegóły!

Jak otrzymać 3400 punktów po rejestracji karty Pekao

W aktualnej promocji przeznaczonej dla posiadaczy kart MasterCard lub Maestro w Banku Pekao do wzięcia jest 3400 punktów. Wystarczą one np. na voucher o wartości 50 zł do Allegro, Empiku, Circle K, Decathlonu, RTV Euro Agd lub do wielu innych partnerów programu. Dostępność nagród może się zmieniać.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Pekao, to możesz je założyć z dodatkowym bonusem: 100 zł w gotówce. Wniosek o konto złożysz na tej stronie Pekao, a tutaj znajdziesz opis promocji z bonusem dla nowych klientów

Dla kogo ta promocja i do kiedy trwa?

Z oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które przed 26 października 2020 r. nie miały zarejestrowanej żadnej karty Pekao w programie Bezcenne Chwile (Priceless Specials). Promocja trwa od 26.10.2020 r. do 31.12.2020 r. lub od wyczerpania puli 50 tys. nagród. Jeśli tak się stanie, na stronie Pekao pojawi się taka informacja.

Jak zarejestrować kartę

  • wejdź na stronę programu Bezcenne Chwile i zarejestruj swoją kartę akceptując zgodę na udzielenie tajemnicy bankowej przez Pekao dla MasterCard. Ponadto udziel zgody marketingowej na komunikację mailową lub telefoniczną. Kartę możesz również zarejestrować korzystając z bankowości elektronicznej Pekao (w tym aplikacji mobilnej)

Za co otrzymasz punkty

Pierwsze 1000 punktów („Punkty Powitalne”) otrzymasz za samą rejestrację w programie (pamiętaj o udzieleniu zgód, o którym pisałem powyżej). Będą one przyznane w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji, a będą one ważne przez 6 miesięcy

Kolejne 2400 punktów („Punkty Dodatkowe”) otrzymasz, jeśli w ciągu 30 dni od rejestracji w programie zrobisz co najmniej 1 płatność kartą zarejestrowaną w programie. Najprościej będzie, jeśli zapłacisz kartą za zakupy w zwykłym sklepie stacjonarnym lub internetowym (nie liczą się transakcje BLIK). Punkty otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia warunków – będą one ważne przez 6 miesięcy

Program Bezcenne Chwile MasterCard – o co chodzi?

Program lojalnościowy Bezcenne Chwile (wcześniej nazywał się Priceless Specials) jest adresowany do właścicieli kart MasterCard. Po rejestracji w programie będziesz otrzymywać punkty za płatności swoją kartą. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na nagrody. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe. Nagrody zgrupowano w osiem kategorii: podróże, film i kultura, muzyka, rozrywka, kulinaria, pomaganie, zakupy i sport. Spośród nich wybierasz cel, na który zbierasz punkty (oczywiście w każdej chwili możesz go zmienić).

Standardowo, za każde wydane 50 zł w punktach stacjonarnych lub u sprzedawców internetowych, otrzymasz 1 punkt (listę wyłączeń – np. kasyna – znajdziesz w regulaminie). Możesz jednak skorzystać z „przyspieszaczy”. Wystarczy, że zrobisz zakupy u partnerów programu (ich listę znajdziesz tu), a za każde wydane 5 zł otrzymasz od 2 do 8 punktów. Jednym z przyspieszaczy mogą również punkty powitalne – takie promocje zależą jednak od banku.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja IV”