Jeszcze przez kilka dni trwa jesienna promocja popularnego i dobrze ocenianego konta 360° w Banku Millennium. W tym wpisie znajdziesz dokładny opis, jak łatwo spełnić warunki promocji i otrzymać gwarantowane 200 zł. Co istotne, w akcji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę promocyjną. Nie trafisz na nią ze strony głównej banku, ani składając wniosek w oddziale – dlatego też warto poświęcić chwilę na przeczytanie mojego artykułu, w którym podaje linka do promocji i wyjaśniam jej zasady.

Ta promocja jest już zakończona, ale KLIKNIJ TU i sprawdź aktualne równie ciekawe promocje kont osobistych

Konta w Banku Millennium używam na co dzień i wg mnie jego mocne strony to:

 • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego konta: wpływ minimum 1000 zł w miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku Konta 360 Student wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • cyklicznie odświeżana promocja dająca 2,7 proc. rocznie na nowe środki na koncie oszczędnościowym (do kwoty 100 tys. zł). Bank gwarantuje takie oprocentowanie przez 92 dni od momentu wpłacenia
 • przez pierwszy rok całkowicie darmowy Pakiet Bardzo Pomocny (assistance domowy i pomoc medyczna). Później 4,98 zł miesięcznie, ale po roku oczywiście można z niego zrezygnować. Nie ma też potrzeby wybierania tego pakietu podczas składania wniosku – bez niego również zakwalifikujesz się do premii 200 zł
 • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina, czy zwroty za zakupy)

Promocja Banku Millennium: jak zdobyć 200 zł?

Kto może zostać uczestnikiem promocji „Chwyć 200 zł”? Osoba pełnoletnia, która nie jest klientem banku (dotyczy to też m.in. współposiadania i pełnomocnictwa do konta). W promocji nie mogą wziąć byli klienci, którzy brali udział w promocji oferującej premię a Konto 360° lub Konto 360° Student, a także osoby, które już złożyły wniosek o konto i jest on w trakcie realizacji. Z promocji są również wykluczeni aktualni klienci Eurobanku (w związku z przejęciem, od 1 października klienci Eurobanku są traktowani jako klienci Banku Millennium).

Jak zdobyć bonus 200 zł:

 • do 4 listopada (do godz. 23.59) złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą za pomocą specjalnej strony promocyjnej (tylko wnioski wysłane przez tę stronę kwalifikują się wzięcia udziału w promocji)
 • w trakcie składania wniosku zaznacz wszystkie zgody. Po otrzymaniu bonusu można je wycofać
 • podpisz umowę o konto do 7 listopada. Można to zrobić przez kuriera albo w placówce bankowej

Z kurierem możesz umówić się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji (szczegóły ustalisz z konsultantem, który zadzwoni po złożeniu wniosku), dzięki czemu unikniesz możliwej kolejki w placówce. Jeżeli jednak chcesz sfinalizować umowę w oddziale, to dla pewności powiedz pracownikowi, że masz już złożony wniosek o konto promocyjne i chcesz go tylko podpisać. Jest to ważne, bo tylko wnioski złożone przez internet kwalifikują się do bonusu 200 zł. Te zainicjowane przez pracownika w oddziale nie podlegają promocji

 • w każdym z miesięcy – w listopadzie, grudniu i styczniu – zasil konto tak, aby suma zewnętrznych wpływów wyniosła co najmniej 1000 zł (przelew/przelewy mogą być z Twojego konta w innym banku)
 • w każdym z miesięcy – w listopadzie, grudniu i styczniu – zrób co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM
 • aktywuj aplikację mobilną banku (masz na to czas do 31 stycznia, ale najlepiej zrobić to zaraz po otwarciu konta, aby później nie wypadło z głowy)

Jeżeli spełnisz te warunki, 200 złotych trafi na Twoje konto. Bank ma na to czas do 28 lutego 2020 r. Warto zaznaczyć, że promocja może zakończyć się wcześniej (po osiągnięciu limitu 9 tys. wniosków). Dlatego jeżeli jesteś zdecydowany/zdecydowana, to nie warto odkładać założenia konta na później.

Co warto wiedzieć

 • do czasu wypłaty premii nie zamykaj konta oraz nie odwołuj zgód, które zaznaczyłaś/zaznaczyłeś podczas jego otwierania.
 • wymagane w promocji wpływy zewnętrzne na minimum 1000 zł mogą pochodzić również z Twojego konta w innym banku. Przelew nie musi być w jednym „kawałku” – ważne, aby w danym miesiącu uzbierała się suma co najmniej 1000 zł. Oczywiście nie ma wymogu trzymania tych pieniędzy na koncie. Nie będą się liczyły natomiast wpłaty w oddziale lub we wpłatomacie
 • jeśli chodzi o warunek wykonania co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIKIEM, muszą to być płatności za towary i usługi. Bank nie weźmie pod uwagę płatności za gry hazardowe oraz transakcji zwróconych

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Chwyć 200 zł”

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty

Regulamin: nowe środki na koncie oszczędnościowym

Wpisz komentarz