Konto w Banku Pekao z premią 200 zł na start i 8% na oszczędności (1.12 – 9.01.2023)

Premia 200 zł w gotówce czeka na tych z was, którzy założą Konto Przekorzystne w Banku Pekao i spełnią proste warunki aktywności. Oszczędzający mogą zaś skorzystać z promocyjnego oprocentowania i ulokować swoje pieniądze na 8% (do 200 tys. zł). Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Konto z premią 200 zł – kto może wziąć udział w promocji?

  • promocja konta osobistego z premią 200 zł adresowana jest do pełnoletnich osób, które są obywatelami RP i mieszkają w Polsce
  • z promocji nie mogą skorzystać osoby, które między 1 stycznia 2020 r. a 30 listopada 2022 r. miały konto osobiste w Banku Pekao (również jako współposiadacz) i (lub) rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej

Jak otrzymać 200 zł na konto?

KROK 1

Od 1 grudnia 2022 r. do 9 stycznia 2023 r. wejdź na tę stronę banku, zaakceptuj regulamin promocji i otwórz Konto Przekorzystne (lub Konto Świat Premium) z kartą debetową i aplikacją PeoPay. Umowę koniecznie zawrzyj drogą online. Jeśli jednak z jakiegoś powodu proces zdalny się nie powiedzie, wtedy możesz podpisać umowę w oddziale i również będziesz się kwalifikować do bonusu.

Jeśli założysz konto w powyższy sposób, otrzymasz pierwszy bonus w wysokości 50 zł. Pieniądze wpłyną do końca stycznia (dla kont otwartych w grudniu) lub do końca lutego (jeśli otworzyłeś konto w styczniu).

KROK 2

Aby otrzymać kolejny bonus 150 zł, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta rób po minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Możesz je zrobić kartą do konta lub wykorzystując płatności zbliżeniowe w aplikacji PeoPay. Do spełnienia warunku nie zaliczą się transakcje zwrócone, odrzucone, nieautoryzowane, a także przekazy pieniężne.

Oprócz tego, w każdym z tych miesięcy minumum raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Przykład: jeśli założysz konto w grudniu, wtedy co najmniej 1 logowanie do aplikacji i 5 transakcji kartą rób w styczniu, lutym i marcu. Jeśli zaś założysz konto w styczniu, wtedy spełniaj te warunki w lutym, marcu i kwietniu. Za każdy miesiąc otrzymasz 50 zł, co da sumę 150 zł w przypadku spełnienia warunków aktywności we wszystkich 3 miesiącach. Pieniądze będą wpływać do końca miesiąca kalendarzowego (przykład: wypłata za aktywność w styczniu nastąpi w lutym).

Regulamin promocji


8% na oszczędności do 200 tys. zł

Oszczędzający mogą zaś ulokować na koncie oszczędnościowym nawet 200 tys. zł. Oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywać przez 6 miesięcy.

Z takiego oprocentowania mogą skorzystać osoby, które od 1 lipca 2022 r. do 16 października 2022 r. nia były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku płatniczego, oszczędnościowego lub lokaty w Pekao, a także funduszy Pekao TFI kupionych na pośrednictwem banku. Z oferty nie mogą również skorzystać posiadacze bankowości prywatnej.

W regulaminie promocji można znaleźć również zapis, że z takiego oprocentowania mogą skorzystać osoby, które między 1 lipca 2022 . a 16 października 2022 r. były posiadaczami / współposiadaczami rachunku płatniczego, oszczędnościowego lub lokaty w Pekao, ale „suma średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 2000 zł”.

Więcej o warunkach przeczytasz w regulaminie >>>


Konto Przekorzystne w Banku Pekao – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą Konta Przekorzystnego w Banku Pekao jest karta rewolucyjna Mastercard Debit FX, która świetne sprawdza się podczas płatności za granicą. Transakcje są rozliczane po średnim kursie Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie

  • 0 zł za prowadzenie konta bez warunków
  • darmowe użytkowanie karty. Warunek: w miesiącu zapłać ją co najmniej raz i otrzymaj na konto jednorazowy wpływ min. 500 zł (w przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 4 zł). Jeśli masz mniej niż 26 lat, wtedy karta jest darmowa bezwarunkowo
  • 0 zł za przelewy zwykłe w internecie
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao
  • darmowe 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych banku (pod warunkiem, że będziesz mieć spełniony warunek wpływu 500 zł i 1 płatności kartą)
  • BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Podpowiedź: po założeniu konta, zmień sposób autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Aby uniknąć 0,20 zł za każdy sms potwierdzający, wybierz autoryzację transakcji za pomocą aplikacji

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VI

Regulamin promocji 8% na Koncie Oszczędnościowym

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta