Konto w Alior Banku z premią 400 zł w gotówce + 150 zł na zakupy (1.10 – 30.11.2022)

400 zł w gotówce otrzymasz od Alior Banku, jeśli założysz Konto Jakże Osobiste i spełnisz proste warunki aktywności. Oprócz tego dostaniesz 150 zł na zakupy po zarejestrowaniu karty w programie lojalnościowym, a także dwie bezpłatne korzyści do wyboru – np. zwroty za płatności mobilne w punktach stacjonarnych czy darmowe assistance. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz skorzystać z promocji „Bankuj mobilnie – edycja VI” z premią 400 zł w gotówce, jeśli w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem wniosku o konto nie miałeś konta osobistego w Alior Banku lub rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, a także konta oszczędnościowego walutowego czy konta w kantorze Alior nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak założyć konto?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku i złóż wniosek o konto z kartą. Masz na to czas od 1 października 2022 r. do 30 listopada 2022 r. Podczas składania wniosku, wyraź zgody marketingowe (wiadomości elektroniczne i połączenia głosowe) i nie odwołuj ich przynajmniej do czasu otrzymania nagród
 • zawrzyj umowę z bankiem o prowadzenie konta z kartą najpóźniej 30 dni od złożenia wniosku. Umowę możesz zawrzeć na selie, przelewem weryfikacyjnym z twojego konta w innym banku lub przez kuriera
 • w ciągu 30 dni od założenia konta aktywuj co najmniej dwie korzyści w koncie i posiadaj je co najmniej do dnia przekazania nagrody (o tym, jakie są do wyboru, przeczytasz w dalszej części tekstu)

Jak otrzymać premię 400 zł?

Aby otrzymać premię 400 zł, spełnij poniższe warunki w każdym z ośmiu kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto.

Przykład: jeśli podpisałeś umowę o konto w październiku, wtedy spełnianie tych warunków zacznij od listopada.

Warunki do spełnienia:

 • zaloguj się do aplikacji mobilnej (w każdym z ośmiu miesięcy)
 • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą na dowolną kwotę (również w każdym z ośmiu miesięcy). Najlepiej zrobić to w sklepach (stacjonarnych lub internetowych) czy punktach usługowych. Bank zastrzega, że nie weźmie pod uwagę takich transakcji: kasyna, bukmacher, itp; płatności zagraniczne; usługi transportowe; instytucje finansowe; brokerzy ubezpieczeniowi; przekazy w instytucjach finansowych; internetowe przekazy pieniężne; narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię 50 zł. Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca. Łącznie możesz otrzymać 8 premii po 50 zł, których suma da tytułowe 400 zł.

Aby otrzymać bonusy, konto i karta muszą być aktywne oraz nie znajdować się w wypowiedzeniu. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego.

Za co otrzymasz dodatkowe 150 zł na zakupy?

Kolejny bonus (12 000 punktów, które wymienisz na zakupy o wartości 150 zł) otrzymasz po rejestracji swojej karty debetowej w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Rejestracji możesz dokonać np. przez bankowość elektroniczną Alior Banku. Następnie, w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu, zapłać kartą na minimum 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Bonusowe punkty zobaczysz na swoim koncie w programie Bezcenne Chwile w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia tych warunków. Będą one ważne tylko przez miesiąc. Wymienisz je na stronie Bezcenne Chwile na zakupy u partnerów programu. Wśród nich są najpopularniejsze sklepy / usługi.

Ta promocja jest aktywna od 28 września do 31 grudnia 2022 r. lub wyczerpania puli 10 000 nagród.

Więcej w regulaminie promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” >

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą konta w Alior Banku są dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie). Dzięki temu możesz skonfigurować konto według swoich potrzeb. Korzyści możesz włączać/wyłączać wg własnego uznania, a zaczną one działać już następnego dnia.

Korzyści do wyboru (przypominam, że dwie są zawsze bezpłatne):

 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay) w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych – do 20 zł miesięcznie
 • 4% na koncie oszczędnościowym (do 10 tys. zł). Warunek takiego oprocentowania: wydanie w miesiącu co najmniej 300 zł kartą do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na koncie
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • punkty dla graczy (Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą)
 • assistance samochodowe, domowe, medyczne – pomoc w nagłych wypadkach
 • limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni w miesiącu (dla zadłużenia do 1000 zł)
 • płatności kartą w 152 walutach bez prowizji banku za przewalutowanie
 • ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia oraz zagubienia bagażu

Warunki Konta Jakże Osobistego:

 • darmowe prowadzenie konta jeśli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł z innego banku (10 zł jeśli nie spełnisz tego warunku). Ale jeśli nie masz 26 lat, wtedy warunek wpływu Ciebie nie dotyczy
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli wykonasz co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł (lub 5 zł, jeśli nie spełnisz tego warunku). Liczą się tu bezgotówkowe transakcje zarówno fizyczną kartą, jak i tą w telefonie (np. podłączoną do Google Pay czy Apple Pay)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku / 2,5 zł w pozostałych bankomatach. Jeśli zależy Ci na darmowych wypłatach z maszyn wszystkich banków, możesz wybrać taką korzyść
 • darmowe wypłaty gotówki BLIK-iem
 • dostępne BLIK, Apple Pay, Google Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Bankuj mobilnie – edycja VI”

Regulamin promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku”

Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta