fbpx

Konto dla Młodych w PKO BP z premią 250 zł w gotówce (20.09 – 31.10)

250 zł w gotówce oferuje PKO BP dla osób w wieku 18-26 lat, które założą Konto dla Młodych z kartą MasterCard i spełnią proste warunki promocji. W tym wpisie znajdziesz warunki przyznania bonusu, charakterystykę konta i link to strony, na której złożysz wniosek o konto z premią. Zapraszam!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Łap chwile” adresowana jest do osób w wieku 18-26 lat, które założą Konto dla Młodych. Z promocji mogą skorzystać także byli posiadacze konta w PKO BP pod warunkiem, że zamknęli je przed 1 stycznia 2020 r. Posiadanie konta Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji. Warto dodać, że PKO BP i Pekao SA to dwa różne banki, tak więc jeśli jesteś klientem tego drugiego – jak najbardziej promocja jest dla Ciebie.

Jak otrzymać 250 zł z Kontem dla Młodych w PKO BP

Aby otrzymać 250 zł w gotówce, spełnij wszystkie poniższe warunki:

  • wejdź na tę stronę i wypełnij wniosek Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, a także wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) drogą elektroniczną i telefoniczną. Nie odwołuj ich przynajmniej do otrzymania bonusów. Na zawarcie umowy masz czas do 31 października. W celu podpisania umowy, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera
  • po otwarciu konta, w każdym z kolejnych 5 pełnych miesięcy kalendarzowych, wpłać na swoje konto min. 100 zł (nawet ze swojego konta w innym banku), a także zrób po co najmniej 4 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty (wliczane są w to również płatności zbliżeniowe)

Dla umów zawartych we wrześniu powyższe warunki aktywności należy spełniać od października do lutego (włącznie). Jeśli umowę o konto podpiszesz w październiku, wtedy warunki spełniaj od listopada do marca (włącznie).

Odbiór nagród

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (wpływ 100 zł i 4 płatności) otrzymasz 50 zł. Przelew otrzymasz do końca następnego miesiąca. Łącznie możesz więc otrzymać pięć takich przelewów dających sumę 250 zł.

Promocja trwa do 31 października, ale może zakończyć się wcześniej, gdy wyczerpie się limit 2500 promocyjnych kont. Gdyby się tak stało, organizator poinformuje o tym na stronie promocyjnej.

Konto dla Młodych w PKO BP: warunki

Konto dla Młodych skierowane jest do osób między 18 a 26 rokiem życia. Oto jego warunki:

  • darmowe prowadzenie
  • brak opłat za kartę debetową. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym karty, zrobisz nią lub BLIK-iem co najmniej 4 płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty (z wyjątkiem przelewów). W przypadku braku 4 transakcji, opłata wynosi 5 zł. Okres rozliczeniowy znajdziesz np. na umowie
  • 0 zł za wypłaty kartą i BLIK-iem z bankomatów wszystkich banków w Polsce
  • debet na koncie do 500 zł przez 30 dni

Przydatne informacje

Regulamin promocji

Podstawowe opłaty (Konto dla Młodych)

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.

Dodaj komentarz