fbpx

150 zł w gotówce oraz 100 zł do wydania na Amazon.pl – takie bonusy czekają na Ciebie po założeniu Konta 360° w Banku Millennium. Konto założysz bez wychodzenia z domu, a jego plusy to m.in. wygodna aplikacja i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. W tym wpisie pokażę, jak założyć konto w promocji i za co otrzymasz premię. Zapraszam!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont >

Dla kogo jest ta promocja?

„Promocja sierpniowa Konta 360°” adresowana jest do osób pełnoletnich. Musisz być nowym klientem, tzn. takim, który aktualnie nie ma żadnej relacji z Bankiem Millennium (np. nie posiadasz tam konta, karty kredytowej, a także nie jesteś współposiadaczem rachunku czy też pełnomocnikiem). Z promocji wykluczone są osoby, które już złożyły wniosek o rachunek i jest on w trakcie realizacji, a także klienci, którzy po 1 stycznia 2016 r. zakładali Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji z premią.

Jak założyć konto w promocji?

  • wejdź na tę stronę banku, złóż wniosek o konto z kartą i do 10 września zawrzyj umowę z bankiem (można np. online). Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody, w tym te marketingowe, i utrzymuj je przynajmniej do czasu otrzymania bonusu. Pamiętaj też, aby do 30 września aktywować aplikację mobilną banku

Za co otrzymasz bonusy?

100 zł do wydania na Amazon.pl otrzymasz, jeśli do 30 września zrobisz co najmniej jedną płatność bezgotówkową swoją kartą lub za pomocą BLIKa. Ponadto do 30 września aktywuj aplikację mobilną banku.

150 zł w gotówce otrzymasz, jeśli w październiku, listopadzie i grudniu (w każdym z tych miesięcy) otrzymasz na swoje Konto 360° wpływ 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku) oraz zrobisz co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Jeśli masz Konto 360° Student, to w październiku, listopadzie i grudniu zasil konto kwotą min. 500 zł oraz wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Ważne do wypłaty nagrody: jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), do 31 grudnia 2021 r. podejdź do najbliższej placówki banku aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana przez kuriera lub online (logując się z konta w innym banku)

Kiedy otrzymasz bonusy?

Kod o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w Amazon.pl otrzymasz smsem do 31 października. Z kolei premia nawet 150 zł w gotówce (po 50 zł za każdy miesiąc w którym spełniłeś warunki), trafi na Twoje konto 31 stycznia 2022 r. Nagroda jest zwolniona z podatku. Do czasu jej wydania nie wypowiadaj i nie rozwiązuj umowy, a także nie odwołuj zgód marketingowych.


Konto 360 w Banku Millennium – charakterystyka

Konta w Banku Millennium używam na co dzień i wg mnie jego mocne strony to:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 15 zł. Jeśli chodzi o Konto 360° Student, aby było ono darmowe wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 100 zł na eKarcie goodie, 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina czy wyższe oprocentowanie na lokacie)

WARTO WIEDZIEĆ:

„Promocja sierpniowa Konta 360” – regulamin

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty