Bolt (do niedawna Taxify) to dobry sposób na tanie przemieszczanie się. Może być jeszcze taniej, jeżeli wklepiesz do aplikacji kod polecający, który znajdziesz w tym wpisie. Otrzymasz wtedy 10 złotych na pierwszy przejazd.

Aplikacja Bolt służy do zamawiania tanich przejazdów (działa na podobnej zasadzie jak Uber). Aktualnie dostępna jest w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź.

Kod na Bolt: 10 zł mniej na pierwszy przejazd

Skorzystanie z bonusu na pierwszy przejazd jest bardzo proste:

  • ściągnij aplikację z Google Play lub App Store i zarejestruj się
  • otwórz menu główne aplikacji klikając w Twój avatar w lewym górnym rogu ekranu
  • w zakładce PROMOCJE wpisz kod: 8XEGY

To wszystko. Masz 10 zł zniżki na pierwszy przejazd. Zadziała, jeżeli wybraną przez Ciebie metodą płatności będzie karta płatnicza. Jeśli koszt przejazdu przekraczać będzie wartość kodu (a więc 10 zł), wybrana karta płatnicza obciążona zostanie powstałą różnicą.

Kod na Bolt możesz przekazać też innym

Mam też drugą dobrą wiadomość: Ty również dostaniesz swój kod do poleceń. Jeśli przekażesz go znajomemu, wtedy i on i Ty otrzymacie po 10 zł na przejazd. Jak poinformował mnie konsultant Bolt, nie ma tu żadnych ograniczeń – dlatego też możesz polecić Bolta tylu osobom, ilu zdołasz. Swój kod znajdziesz w menu, w zakładce POLEĆ NAS.

Planujesz podróż? Zobacz jak dostać 50 zł zwrotu za rezerwację na Bookingu