W aktualnej promocji konta BNP Paribas to Ty decydujesz, jaki chcesz otrzymać bonus na start. Możesz wybrać 150 zł premii w gotówce lub 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen. W tym wpisie pokażę, jak łatwo spełnić warunki promocji, a także w jaki sposób na nią trafić. Opiszę też warunki prowadzenia konta (wg mnie dość korzystne).

Promocja zakończona. Kliknij TU i sprawdź aktualne promocje bankowe >>>

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Promocja „Na stacji korzyści” skierowana jest do pełnoletnich obywateli RP. W momencie składania wniosku nie możesz być posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas. Jeśli zamknąłeś/zamknęłaś rachunek co najmniej 12 miesięcy temu, wtedy możesz ponownie założyć konto i wziąć udział w promocji.

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które są stroną umowy ramowej z tym bankiem (np. o konto oszczędnościowe czy kartę kredytową). Jeśli natomiast masz umowę ratalną z bankiem, np. poprzez Allegro, wtedy możesz założyć konto w promocji.

Jak otworzyć konto w promocji

 • wejdź na tę stronę promocyjną, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wybierz, którą chcesz nagrodę. Masz na to czas do 30 czerwca lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych kont (w tym drugim przypadku nie będzie już możliwości rejestracji)
 • gdy już się zarejestrujesz, w kolejnym kroku (na tej samej stronie), kliknij w „Otwórz konto” i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą. Dane we wniosku muszą zgadzać się z podanymi przez Ciebie w poprzednim kroku. Jeśli zamiast wniosku o konto widzisz pustą stronę, spróbuj wyłączyć wtyczkę do blokowania reklam

Jeśli zależy Ci na łatwym uniknięciu opłat, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj (o parametrach piszę w dalszej części wpisu)

 • podpisz umowę z bankiem i aktywuj kartę do 15 lipca. Umowę zawrzesz zdalnie za pomocą sms-a z kodem weryfikacyjnym. Później przyjedzie kurier z kartą debetową i wyda Ci kartę (miej przy sobie dowód, aby potwierdzić kurierowi, że to Ty jesteś właścicielem karty)

250 zł w Karcie Paliwowej Orlen

Jeśli wybrałaś/eś bonus w postaci 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen, w lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy), spełnij następujące warunki:

 • zrób minimum 5 transakcji BLIK-iem (np. płacąc w internecie lub stacjonarnych punktach handlowo-usługowych)
 • otrzymaj wpływ(y) na konto w BNP Paribas na łączną kwotę min. 1000 zł. Pieniądze możesz przelać ze swojego konta w innym banku lub poprosić o przelew np. kogoś z rodziny czy znajomego. Wykluczone są tu wpłaty gotówkowe – np. w kasie
 • zrób minimum 5 przelewów ze swojego konta w BNP Paribas za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej). Przelewy mogą być na dowolną kwotę i do dowolnej osoby (nawet do siebie na konto w innym banku)

Odbiór karty

Gdy spełnisz te warunki, do 24 września z adresu [email protected]plus.pl otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody. Znajdziesz w nim link i unikalny kod, które posłużą do zalogowania się na bezpiecznej stronie organizatora promocji. Po zalogowaniu, będziesz musiał/a podać na niej adres, na który organizator wyśle do Ciebie pocztą kartę paliwową. Masz na to czas do 29 września. Kartę organizator promocji wyśle do Ciebie do 30 września.

150 zł w gotówce na konto

Jeśli wybrałeś/aś premię gotówkową 150 zł, wtedy musisz spełnić trochę inne warunki.

Pierwsze 75 zł otrzymasz, jeśli w lipcu:

 • zrobisz minimum 3 transakcje BLIK-iem (np. płacąc w internecie lub stacjonarnych punktach handlowo-usługowych)
 • zrobisz minimum 3 przelewy ze swojego konta w BNP Paribas za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej). Przelewy mogą być na dowolną kwotę i do dowolnej osoby (nawet do siebie na konto w innym banku)

Drugie 75 zł otrzymasz, jeśli w sierpniu:

 • zrobisz minimum 3 przelewy ze swojego konta w BNP Paribas za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej)
 • otrzymasz wpływ(y) na konto w BNP Paribas na łączną kwotę min. 1000 zł. Pieniądze możesz przelać ze swojego konta w innym banku lub poprosić o przelew np. kogoś z rodziny czy znajomego. Wykluczone są tu wpłaty gotówkowe – np. w kasie

Odbiór pieniędzy

Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie danych do przelewu nagrody. Mail w tej sprawie otrzymasz do 21 sierpnia z adresu [email protected] Twoim zadaniem będzie zalogowanie się na specjalnej stronie (za pomocą przesłanego linka i unikalnego kodu) i wpisanie numeru konta w BNP Paribas, na które będzie przelana nagroda. Musisz to zrobić do 26 sierpnia. Pierwsza nagroda, czyli 75 zł, trafi do Ciebie do końca sierpnia, natomiast druga – również 75 zł – do końca września.

Najczęstsze pytania

 • transakcje BLIK-iem możesz robić płacąc w internecie lub stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Wyłączone są tu wypłaty z BLIK-iem z bankomatu czy przelewy, a także transakcje w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych czy internetowe przekazy pieniężne. Szczegóły znajdziesz w regulaminie
 • wymagany w promocji wpływ na łączną sumę minimum 1000 złotych może pochodzić z Twojego konta w innym banku (poza BGŻ Optima, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank oraz wpłatami gotówkowymi). Przelew nie musi być w jednym „kawałku”, tak więc może to być np. 2 x 250 zł albo w innej konfiguracji. Bank nie weźmie pod uwagę wpłat gotówkowych. Po otrzymaniu przelewu nie ma wymogu trzymania tych pieniędzy na koncie
 • wymagane w promocji przelewy możesz robić na dowolną kwotę i do dowolnej osoby (nawet do siebie na konto w innym banku). Wyłączone są tu przelewy natychmiastowe oraz te zrobione przy pomocą systemów płatności internetowych takich jak Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, itp.
 • jeśli mimo spełnienia warunków nie otrzymasz maila od organizatora (a sprawdziłaś/eś np. folder „spam”, „oferty” lub „inne”) wtedy koniecznie napisz reklamację na adres podany w regulaminie, w paragrafie nr 5

Konto Otwarte na Ciebie – najważniejsze parametry

 • darmowe otwarcie i prowadzenie (bezwarunkowo)
 • 0 zł za Kartę Otwartą na Dzisiaj jeśli w poprzednim miesiącu wykonałaś/wykonałeś nią co najmniej jedną płatność bezgotówkową na dowolną sumę (w przeciwnym razie zapłacisz 3 zł). Jeżeli masz natomiast mniej niż 26 lat, wtedy nie musisz spełniać nawet tego warunku i dodatkowo masz wszystkie bankomaty za darmo
 • 0 zł za wypłatę gotówki Kartą Otwartą na Dzisiaj z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów BNP Paribas oraz z maszyn sieci Planet Cash w Polsce (5 zł z pozostałych bankomatów)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas za granicą oraz z tych stowarzyszonych w Global Alliance w ponad 50 krajach. Są to bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank. 10 zł z pozostałych bankomatów za granicą
 • dostępne: BLIK, Google Pay, Apple Pay

Porównanie kart BNP Paribas

Podczas zakładania konta masz wybór rodzaju karty. Powyżej opisałem parametry Karty Otwartej na Dzisiaj. A tutaj zestawienie wszystkich kart:

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Na stacji korzyści”

Tabela opłat i prowizji

Sprawdź inne promocje bankowe

Wpisz komentarz