BNP Paribas ruszył z mocno nietypową promocją swojego konta. Za jego założenie i spełnienie warunków, które zaraz opiszę, czeka na Ciebie 300 zł. Ciekawostką jest to, że jeśli chcesz, możesz zdecydować, jaka część nagrody pójdzie na fundację zajmującą się ochroną przyrody (oczywiście jest to dobrowolne i nie ma takiego obowiązku – można przyznać całość puli sobie). Ponadto bank deklaruje, że za każde konto posadzi drzewo. Poniżej szczegóły akcji „Przelew dla przyrody”.


Ta promocja jest już zakończona, ale KLIKNIJ TU i sprawdź aktualne równie ciekawe promocje kont osobistych

Kto może wziąć udział w promocji „Przelew dla przyrody? Pełnoletni obywatel RP, który na dzień składania wniosku nie jest stroną umowy ramowej z bankiem, a także nie jest (i w okresie ostatnich 9 miesięcy nie był) posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Organizator zastrzega, że gdy liczba zgłoszeń do promocji przekroczy 2000, wtedy wyłączy możliwość rejestracji na stronie promocyjnej. Ostatnie akcje z bonusami tego banku cieszyły się bardzo dużą popularnością, także jeśli jesteś zdecydowana/y, nie warto czekać.

Aby przystąpić do promocji:

 • wejdź na stronę promocyjną, wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij „Zarejestruj się” (tylko rejestracja przez stronę promocyjną kwalifikuje Cię do otworzenia konta z premią). Masz na to czas do 20 października – chyba, że limit promocyjnych kont się wyczerpie, wtedy organizator zakończy akcję. Na stronie promocyjnej możesz wybrać, czy – a jeśli tak, to jaką część nagrody – przekażesz danej fundacji (na dole wpisu podaję, czym się zajmują)
 • w kolejnym kroku, na tej samej stronie, złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą. Dane we wniosku muszą zgadzać się z podanymi przez Ciebie w poprzednim kroku

Moja sugestia: wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj, bo jest najtańsza (o parametrach piszę w dalszej części wpisu)

 • podpisz umowę z bankiem do 25 października. Zawierana jest ona zdalnie za pomocą sms-a z kodem weryfikacyjnym. Pamiętaj o nadaniu pinu do karty. Później przyjedzie do Ciebie kurier z kartą debetową i zweryfikuje tożsamość

Jak spełnić warunki i dostać 300 zł

Gdy już otrzymasz kartę, czas na spełnianie warunków promocji. A te są proste:

 • pierwszy bonus – 100 zł – uzyskasz jeśli w listopadzie zrobisz płatności bezgotówkowe kartą na minimum 300 złotych (np. w sklepach czy punktach usługowych) oraz zapewnisz wpływ(y) łącznie na min. 1000 zł (mogą być z Twojego konta w innym banku)
 • drugi bonus – 200 zł – uzyskasz jeśli w grudniu zrobisz płatności bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł oraz zapewnisz wpływ(y) na konto łącznie na min. 1000 zł

Warto wiedzieć

 • jak widzisz, spełnianie warunków promocji trzeba zacząć od listopada. Jeżeli kartę otrzymasz już w październiku, zrób nią w tym miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową (np. w sklepie), aby być zwolnionym z opłaty 3 zł za kartę o której piszę niżej w parametrach konta
 • wymagany w promocji wpływ minimum 1000 złotych może pochodzić z Twojego konta w innym banku (poza BGŻ Optima, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank oraz wpłatami gotówkowymi). Przelew nie musi być w jednym “kawałku”, tak więc może to być np. 2 x 500 zł albo w innej konfiguracji. Po otrzymaniu przelewu nie ma wymogu trzymania tych pieniędzy na koncie
 • jeżeli chodzi o płatności bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł, to bank zastrzega, że nie weźmie pod uwagę tych dokonanych przy zastosowaniu systemu płatności internetowej. Mowa tu np. o BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media. Możesz natomiast korzystać z Google Pay i Apple Pay. Wyłączone są również transakcje w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych czy internetowe przekazy pieniężne. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.
 • pamiętaj, aby nie likwidować konta ani karty do czasu wydania bonusów. Po ich otrzymaniu możesz zdecydować: albo zachowujesz konto i kartę albo je zamykasz bez żadnych konsekwencji

Odbiór nagród

O tym, że kwalifikujesz się do nagrody, organizator poinformuje Cię mailowo na adres podany podczas rejestracji do promocji (mail przyjdzie z adresu [email protected] ). Pierwszy mail otrzymasz najpóźniej do 15 grudnia, a drugi do 21 stycznia.

W mailu, który otrzymasz do 15 grudnia, znajdziesz link i unikalny kod, które posłużą do zalogowania się na stronie organizatora. Będziesz musiał/a podać na niej numer Twojego konta w BNP Paribas, na który będzie wypłacona nagroda. Masz na to czas do 20 grudnia. Nie zapomnij tego zrobić, bo taki jest warunek wypłaty nagrody! Jeśli do 15 grudnia nie otrzymasz maila (a sprawdziłaś/eś np. folder spam), wtedy napisz na adres podany w regulaminie, w paragrafie nr 5). Pierwsza nagroda będzie wypłacona do 31 grudnia.

Mail o przyznaniu kolejnych 200 zł otrzymasz najpóźniej do 21 stycznia, a pieniądze do 31 stycznia.

… jeśli zaznaczyłeś/aś darowiznę dla fundacji

Poniżej wklejam tabelkę z harmonogramem wypłat, w przypadku wybrania opcji bez darowizny dla fundacji oraz z darowizną:

Konto Otwarte na Ciebie – najważniejsze parametry

 • darmowe otwarcie i prowadzenie (bezwarunkowo)
 • brak opłat za zwykłe przelewy internetowe oraz mobilne (przelewy natychmiastowe 5 zł)
 • 0 zł za Kartę Otwartą na Dzisiaj jeśli w poprzednim miesiącu wykonałaś/wykonałeś nią co najmniej jedną płatność bezgotówkową na dowolną sumę (w przeciwnym razie zapłacisz 3 zł). Jeżeli masz natomiast mniej niż 26 lat, wtedy nie musisz spełniać nawet tego warunku
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash w Polsce (5 zł z pozostałych bankomatów)
 • dostępne: BLIK, Google Pay, Apple Pay

Czym zajmują się fundacje?

Celem Fundacji Dziko jest tworzenie Rezerwatów Obywatelskich, czyli prywatnych terenów objętych ochroną, które nie będą przynależeć do państwa, ale do ludzi. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli realnie chronić dzikie tereny i zapobiegać dalszemu wymieraniu gatunków.

Jeżurkowo to inicjatywa Fundacji Na Rzecz Ochrony Dzikich Zwierząt Primum polegająca na ochronie i rehabilitacji jeży oraz zbieraniu środków na budowę szpitala przeznaczonego dla tych zwierzątek.

Fundacja Sendzimira realizuje instalacje oparte na przyrodzie (ang. nature-based solutions). To rozwiązania sprzyjające zwiększaniu retencji krajobrazowej (ogrody deszczowe, niecki retencyjne, ronda infiltrujące, łąki kwietne, wysepki oczyszczające wodę).

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Przelew dla przyrody”

Tabela opłat i prowizji

Inne promocje bankowe

Wpisz komentarz