fbpx

250 zł w gotówce czeka na tych z Was, którzy założą Konto 360° w Banku Millennium i spełnią proste warunki aktywności. Chętni mogą zwiększyć zysk i założyć swojemu dziecku konto Konto 360° (tu do wzięcia jest 50 zł w gotówce i 100 zł na zakupy). A zakładając sobie kartę kredytową, można zgarnąć kolejny bonus: aż 300 zł na zakupy. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont >

Kto może skorzystać z promocji „Premia z Kontem 360° i Kontem 360°Junior”?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli masz skończone 18 lat i nie masz aktualnie żadnej relacji z Bankiem Millennium (np. nie posiadasz tam konta, karty kredytowej, a także nie jesteś współposiadaczem rachunku czy też pełnomocnikiem). Z promocji wykluczone są osoby, które już złożyły wniosek o rachunek i jest on w trakcie realizacji, a także klienci, którzy w przeszłości zakładali Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji z premią.

Jak założyć konto w promocji?

  • wejdź na tę stronę banku, złóż wniosek o konto z kartą i do 19 lipca zawrzyj umowę z bankiem. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody, w tym te marketingowe, i utrzymuj je przynajmniej do czasu otrzymania bonusu. Promocją objętych jest pierwszych 3000 kont (w przypadku wyczerpania limitu, bank poinformuje o tym na tej stronie promocyjnej)

Za co otrzymasz bonusy?

250 zł w gotówce otrzymasz, jeśli spełnisz poniższe warunki aktywności:

  • w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie (w każdym z tych miesięcy) otrzymaj wpływ(y) na konto w sumie co najmniej 1000 zł. Przelew może być z Twojego konta w innym banku, albo z innego źródła (np. znajomi, rodzina, pracodawca). Może to być jedna wpłata lub kilka wpłat dających sumę co najmniej 1000 zł
  • ponadto w każdym z powyższych miesięcy zrób co najmniej jedną płatności kartą wydaną do konta lub za pomocą usługi BLIK
  • pamiętaj też, aby do 30 listopada aktywować aplikację mobilną banku

Ważne do wypłaty nagrody: jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), do 30 listopada 2021 r. musisz pojawić się w placówce banku aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana przez kuriera lub online (logując się z konta w innym banku)

Dodatkowe 50 zł w gotówce otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione powyższe warunki, a także jeśli otworzysz swojemu dziecku Konto Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit. Możesz to zrobić za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet lub aplikacji mobilnej Banku.

Po założeniu konta dla dziecka, otworzy się droga do kolejnego bonusu. Jest nim 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie. Środki wykorzystasz we wszystkich sklepach internetowych przyjmujących płatności kartą (podajesz dane eKarty goodie) lub w sklepach stacjonarnych (po uprzednim podłączeniu eKarty do Google Pay lub Apple Pay). Co zrobić, aby otrzymać bonus? Przede wszystkim Twoje dziecko musi mieć skończone 7 lat. Zgodnie z regułami promocji, do 31 sierpnia powinieneś złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium wniosek o świadczenie „Dobry start 300+” i do 30 września powinno wpłynąć na konto przynajmniej jedno świadczenie z tego programu. Ponadto należy do 30 września aktywować aplikację mobilną dla dziecka oraz wykonać co najmniej 1 transakcję kartą wydaną do Konta Junior lub za pomocą BLIKA (ewentualnie zbliżeniowo telefonem).

Kiedy otrzymasz bonusy?

Premia w gotówce trafi na Twój rachunek do 31 grudnia.

Jeśli chodzi o 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie, to kod uprawniający do jej otrzymania dostaniesz smsem najpóźniej do 31 października. Czas aktywacji kodu wynosi 60 dni. W tym czasie należy zainstalować aplikację Goodie, gdzie wymienisz kod na eKartę. eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy.

Nagrody są zwolnione z podatku. Do czasu jej wydania nie wypowiadaj i nie rozwiązuj umowy, a także nie odwołuj zgód marketingowych.


300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa Impresja

Gdy już będziesz mieć konto, z poziomu bankowości elektronicznej będziesz mieć możliwość zawnioskowania o kartę kredytową. Jeśli wybierzesz kartę Visa Impresja i spełnisz warunki promocji, otrzymasz 300 zł do wydania na zakupy w sklepach stacjonarnych i online. O szczegółach piszę w osobnym tekście – zapraszam >

Konto 360 w Banku Millennium – charakterystyka

Konta w Banku Millennium używam na co dzień i wg mnie jego mocne strony to:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 15 zł. Jeśli chodzi o Konto 360° Student, aby było ono darmowe wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina, czy zwroty za zakupy)

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Premia z Kontem 360° i Kontem 360° Junior”

Regulamin promocji „100 zł na dobry start z Kontem 360° Junior”

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty