400 premii pieniężnej z kontem w Banku Millennium (3.04 – 31.05.2023)

Premia pieniężna 400 zł czeka na osoby, które założą konto osobiste w Banku Millennium i wykażą się prostą aktywnością.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Uczestnicy promocji

Możesz skorzystać z promocji „400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360°”, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem RP
 • aktualnie nie masz konta osobistego w Banku Millennium i nie posiadałeś go od 1 stycznia 2020 r. do teraz

Jak założyć konto w promocji?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku, złóż wniosek o rachunek wraz z kartą i od 3 kwietnia do 31 maja 2023 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to również zdalnie)

Podczas składania wniosku podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię pieniężną – 100 zł – otrzymasz, jeśli założysz konto w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykażesz się następującą aktywnością:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasil je kwotą co najmniej 1000 zł (przelew może pochodzić np. z twojego konta w innym banku lub od innej osoby).
 • do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zapłać minimum 5 razy kartą debetową lub BLIKIEM. Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. przelew BLIK na telefon), a także transakcji zwróconych. Najprościej więc zapłacić w zwykłym sklepie
 • oprócz tego, do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

Drugą premię pieniężną – 300 zł – otrzymasz, jeśli w trzech kolejnych miesiącach (począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta) będziesz spełniać następujące warunki:

 • zasilaj konto kwotą co najmniej 1000 zł (w każdym z trzech miesięcy)
 • płać co najmniej 5 razy kartą debetową lub BLIKiem (w każdym z trzech miesięcy)
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku (w każdym z trzech miesięcy)
 • jeśli podpisałeś umowę o konto na selfie lub przez zalogowanie się do innego banku, podejdź do dowolnej placówki Banku Millennium, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Masz na to czas do końca sierpnia (jeśli założyłeś konto w kwietniu) lub do końca września (jeśli otworzysz konto w maju).

Wypłata premii i przykłady

Przykład 1: konto założone w kwietniu. W ciągu 7 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą min. 1000 zł, a do końca maja zrób co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) i zaloguj się do aplikacji. Do końca czerwca otrzymasz za to pierwszą premię: 100 zł. Drugą premię (300 zł) dostaniesz, o ile w czerwcu, lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus 300 zł trafi na twoje konto do końca września. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca sierpnia przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Przykład 2: konto założone w maju. W ciągu 7 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą min. 1000 zł, a do końca maja zrób co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) i zaloguj się do aplikacji. Do końca lipca otrzymasz za to pierwszą premię: 100 zł. Drugą premię (300 zł) dostaniesz, o ile w lipcu, sierpniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus 300 zł trafi na twoje konto do końca października. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca września przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu. 

Harmonogram spełniania warunków i wypłaty bonusów w zależności od miesiąca założenia konta


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • 7,5% w skali roku przez 90 dni dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit (do 300 tys. zł)
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

„400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360°” – regulamin promocji

Prowizje i opłaty

Cennik usług – karty debetowe


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta