Rekordowa premia 500 zł w gotówce z kontem osobistym w Banku Millennium (1.09 – 04.10.2022)

Tak wysokiej premii z kontem osobistym w Banku Millennium jeszcze nie było! Aby otrzymać gwarantowane 500 zł w gotówce, wystarczy otworzyć rachunek i spełnić proste warunki aktywności. Konto Millennium 360° założysz przez internet, a jego plusy to m.in:

 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • bardzo dobrze oceniana aplikacja
 • łatwość uniknięcia opłat za prowadzenie rachunku
 • możliwość ulokowania oszczędności na 7% (do 400 tys. zł)

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może założyć konto w tej promocji?

Możesz skorzystać z promocji „Złap 500 zł z kontem Millennium 360°” jeśli:

 • masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem RP
 • aktualnie nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium

W promocji mogą wziąć byli posiadacze konta osobistego w tym banku, o ile zamknęli je przed 1 stycznia 2019 r.

Jak założyć konto w Banku Millennium z premią?

 • wejdź na tę stronę banku, złóż wniosek o rachunek wraz z kartą i zawrzyj umowę z bankiem (możesz to zrobić również zdalnie)

Składając wniosek podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz bonusy?

Pierwszą premię – 200 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli założysz konto w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykonasz następujące kroki:

 • w ciągu 10 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ(y) na łączną sumę 1000 zł. Pieniądze możesz przelać np. z twojego konta w innym banku. Oczywiście nie ma wymogu utrzymywania tych środków na rachunku w Banku Millennium
 • zrób co najmniej pięć płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta na dowolne kwoty. Jeśli założyłeś konto we wrześniu, spełnij ten warunek do końca października. Jeśli zaś otworzyłeś rachunek w październiku, masz czas do końca listopada
 • aktywuj aplikację mobilną banku do końca października (dla kont założonych we wrześniu) lub do końca listopada (w przypadku rachunków założonych w październiku)

Drugą premię – 300 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli w trzech kolejnych miesiącach (począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta) będziesz spełniać następujące warunki:

 • w każdym z tych miesięcy otrzymaj wpływ(y) na co najmniej 1000 zł
 • w każdym z tych miesięcy rób co najmniej pięć płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty
 • jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), w ciągu 90 dni podejdź do dowolnej placówki banku, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana inną metodą

Przykład 1: konto założone we wrześniu. W ciągu 10 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą 1000 zł, a do końca października zrób co najmniej pięć płatności kartą (np. w sklepie). Do końca listopada otrzymasz za to pierwszą premię: 200 zł. Drugą premię (300 zł) dostaniesz, o ile w listopadzie, grudniu i styczniu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zapewniać wpływ(y) na 1000 zł i robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą. Bonus trafi na twoje konto do końca lutego. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie, pójdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Przykład 2: konto założone w październiku. W ciągu 10 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą 1000 zł, a do końca listopada zrób co najmniej pięć płatności kartą (np. w sklepie). Do końca grudnia otrzymasz za to pierwszą premię: 200 zł. Drugą premię (300 zł) dostaniesz, o ile w grudniu, styczniu i lutym (w każdym z tych miesięcy) będziesz zapewniać wpływ(y) na 1000 zł i robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą. Bonus trafi na twoje konto do końca marca. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie, pójdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • 7% w skali roku przez 100 dni dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit (do 400 tys. zł)
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji

Prowizje i opłaty

Cennik usług – karty debetowe

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta