Ciekawa oferta dla fanów League of Legends. Zakładając konto w Alior Banku (link znajdziesz w tym wpisie), możesz wybrać kartę z wizerunkiem Ashe, a także łatwo otrzymywać co miesiąc Riot Points. Oprócz tego, aktualnie trwa promocja, w której do wzięcia jest 350 zł premii po założeniu konta i spełnienie prostych warunków. W tym wpisie znajdziesz wszystkie szczegóły.

Jak założyć konto w promocji

 • podpisz umowę o konto. Masz różne opcje: przelewem weryfikacyjnym ze swojego konta w innym banku, przez kuriera lub podczas wideorozmowy z pracownikiem banku

Jak zdobyć Riot Points do League of Legends

Gdy już otrzymasz kartę z wizerunkiem Ashe, zrób dwa kroki:

 • aktywuj kartę i zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile (możesz to zrobić na stronie programu lub w bankowości elektronicznej Alior Banku). Dzięki temu za każdą bezgotówkową płatność kartą zbierasz punkty w programie, które możesz wymienić np. na Riot Points
 • dodatkowo aktywuj korzyść „Punkty dla graczy” na swoim koncie w Alior Banku. Zrobisz to wchodząc w szczegóły konta i klikając w zakładkę „Korzyści”. Dzięki temu, już od następnego dnia za każdą zbliżeniową płatność mobilną w sklepie stacjonarnym będziesz otrzymywać dodatkowe punkty w programie Bezcenne Chwile. Za każde wydane 1,50 zł otrzymasz 1 punkt w programie (nie więcej jednak niż 2 666 punktów w miesiącu, które wymienisz nawet na 1380 Riot Points). Punkty trafią na Twoje konto w programie Bezcenne Chwile do końca następnego miesiąca po którym wykonałeś transakcję (np. zapłaciłeś w czerwcu, wtedy zobaczysz punkty najpóźniej pod koniec lipca)

Zbliżeniowe płatności mobilne obejmują płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK.

Bank zastrzega, że nie weźmie pod uwagę płatności robionych w tych miejscach:

Szczegóły działania korzyści „Punkty dla graczy” znajdziesz w regulaminie >

Jak zdobyć 300 zł w gotóce i 50 zł na zakupy

Warto dodać, że aktualnie trwa promocja „Z nami najlepiej”. Adresowana jest ona do pełnoletnich obywateli RP., którzy są nowymi klientami Alior Banku. Chodzi o osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem wniosku, nie miały konta osobistego w Alior Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku. Oprócz tego, w okresie od 1 grudnia do 31 maja, nie możesz mieć złożonego wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste.

Już za samo otwarcie konta z kartą otrzymasz premię na konto 100 zł. Potem będziesz otrzymywać 25 zł w każdym miesiącu (przez 8 m-cy), jeśli spełnisz niewygórowane warunki aktywności. Do tego punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile o wartości 50 zł, które wymienisz na nagrody – np. Riot Points lub coś innego, bo gama sklepów i usług jest bardzo szeroka.

O szczegółach tej promocji szczegółowo piszę w tym artykule >>>

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – charakterystyka

Największą zaletą konta w Alior Banku są dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie). Dzięki temu to Ty personalizujesz swoje konto według potrzeb. Korzyści możesz włączać/wyłączać wg własnego uznania, a zaczną one działać już następnego dnia.

Korzyści do wyboru (przypominam, że dwie są zawsze bezpłatne):

 • punkty dla graczy
 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay) – do 20 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • ubezpieczenie w podróży za granicą, pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
 • limit na koncie bez odsetek do 10 dni dla zadłużenia do 1 tys. zł (RRSO 13,04%)
 • pakiet 5 bezpłatnych natychmiastowych przelewów internetowych
 • pomoc w nagłych wypadkach – assistance domowe, samochodowe i medyczne
 • 1 proc. na koncie oszczędnościowym do kwoty 20 tys. zł. Oprocentowanie takie będzie obowiązywało do 16 sierpnia 2020 r. (później bank może zmienić stawkę, albo utrzymać). Oprocentowanie 1 proc. otrzymasz pod warunkiem, że w miesiącu zrobisz płatności kartą na min. 300 zł (czyli tyle, aby być zwolnionym z opłaty za kartę). W przypadku braku płatności na taką sumę, oprocentowanie wyniesie 0,5 proc.

Warunki Konta Jakże Osobistego:

 • darmowe prowadzenie konta jeśli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł (10 zł jeśli nie spełnisz tego warunku). Ale jeśli nie masz 26 lat, wtedy warunek wpływu Ciebie nie dotyczy
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli wykonasz co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł (5 zł, jeśli nie spełnisz tego warunku). Liczą się tu bezgotówkowe transakcje zarówno fizyczną kartą, jak i tą w telefonie (np. podłączoną do Google Pay czy Apple Pay)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku (2,5 zł w pozostałych bankomatach). Jeśli zależy Ci na darmowych wypłatach z maszyn wszystkich banków, możesz wybrać taką korzyść
 • darmowe wypłaty gotówki BLIK-iem
 • dostępne BLIK, Apple Pay, Google Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay

Dodatkowe informacje:

Tabela opłat i prowizji

Regulamin korzyści Konta Jakże Osobistego

Wpisz komentarz