fbpx

120 zł za aktywne korzystanie z konta, dodatkowe 100 zł na zakupy i 1 proc. zwrotu za płatności zbliżeniowe telefonem. Takie bonusy oferuje Alior Bank dla osób, które założą Konto Jakże Osobiste i spełnią warunki promocji. Chętni mogą zwiększyć zysk o 180 zł korzystając z produktów kredytowych banku. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont osobistych >

Promocja konta Alior Bank: kto może wziąć udział?

Szósta edycja promocji „Z nami najlepiej” adresowana jest do pełnoletnich obywateli RP. Ponadto należy być nowym klientem Alior Banku, czyli osobą, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem wniosku nie miała konta osobistego w Alior Banku, rachunku walutowego, Karty Kibica Banku lub rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe.

Dobra wiadomość: posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, konta oszczędnościowego walutowego oraz konta w kantorze walutowym banku nie wyklucza z promocji

Jak założyć konto Alior Bank w promocji

 • wejdź na tę stronę banku i złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą. Masz na to czas od 1 stycznia do 28 lutego 2021 r. Wg regulaminu, promocji podlegają tylko wnioski złożone w internecie
 • podpisz umowę z bankiem najpóźniej 30 dni od złożenia wniosku. Umowę możesz zawrzeć na trzy sposoby: przelewem weryfikacyjnym z innego banku, przez kuriera lub podczas wideorozmowy z pracownikiem banku. Ta ostatnia opcja jest dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 8-22

Jeśli w trakcie składania wniosku pojawią się problemy, skorzystaj z opcji zamówienia kontaktu telefonicznego. W takim przypadku oddzwoni do Ciebie konsultant i przeprowadzi przez proces założenia konta

Jak otrzymać 100 zł na zakupy

Po założeniu konta, możesz zarejestrować swoją kartę MasterCard w programie lojalnościowym „Bezcenne Chwile”. Zrobisz to na stronie programu lub w bankowości elektronicznej. W trakcie rejestracji wyraź zgodę zgodę marketingową na przynajmniej jeden kanał komunikacji (telefon lub mail),

6800 punktów powitalnych o wartości 100 zł otrzymasz w bardzo prosty sposób. Wystarczy bowiem, że 30 dni po rejestracji karty zrobisz nią co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 10 zł. Otrzymane punkty wymienisz na zakupy u partnerów programu. Wśród nich są najpopularniejsze sklepy / usługi – takie jak np. RTV Euro AGD, Multikino, Empik, Decathlon, Douglas, HBO GO, Mohito, Wólczanka, Carrefour i wiele więcej).

Punkty zobaczysz na swoim koncie w ciągu 15 dni roboczych od wykonania wszystkich transakcji. Pula nagród wynosi 3263 – w przypadku jej wyczerpania, bank umieści taką informację na stronie promocyjnej.

Regulamin punktów powitalnych MasterCard

Jak otrzymać 120 zł za aktywność na koncie

Kolejne bonusy o łącznej wartości 120 zł otrzymasz za aktywność na koncie. Przez rok bank będzie Ci wypłacał co miesiąc 10 zł, jeśli w każdym miesiącu spełnisz następujące warunki:

 • otrzymasz na konto wpływ(y) na minimum 1500 zł (może to być nawet przelew z Twojego konta w innym banku. Nie ma konieczności trzymania tych pieniędzy na koncie)
 • zrobisz 3 transakcje bezgotówkowe kartą (np. płacąc w sklepie czy w internecie)
 • co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej

Spełnianie tych warunków zacznij od następnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto. Pieniądze za dany miesiąc będziesz otrzymywać do końca następnego miesiąca. Aby otrzymać bonusy, konto i karta muszą być aktywne i nie znajdować się w wypowiedzeniu.

Warto wiedzieć

Jeśli chodzi o płatności kartą, najlepiej je robić w sklepach (stacjonarnych lub internetowych) czy punktach usługowych. Organizator promocji zastrzega, że nie weźmie pod uwagę transakcji w tych miejscach:

Regulamin promocji „Z nami najlepiej – 6 edycja”

Dodatkowe 180 zł za skorzystanie z oferty kredytowej

Na chętnych czeka kolejny bonus, którego suma to 180 zł. Przez rok bank będzie Ci wypłacał co miesiąc 15 zł, jeśli w każdym miesiącu:

 • będziesz mieć spełnione warunki to otrzymania bonusu za aktywność na koncie, o których pisałem wyżej (czyli wpływy na min. 1500 zł, co najmniej 3 transakcje kartą i 1 logowanie do aplikacji mobilnej)
 • a także będziesz posiadać w Alior Banku produkt kredytowy, na którym nie ma przeterminowanego zadłużenia. Chodzi tu o kartę kredytową, limit odnawialny na rachunku lub pożyczkę/kredyt. Nie wliczają się w to raty

Regulamin promocji „Z nami najlepiej – 6 edycja”

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą konta w Alior Banku są dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie). Dzięki temu to Ty personalizujesz swoje konto według potrzeb. Korzyści możesz włączać/wyłączać wg własnego uznania, a zaczną one działać już następnego dnia.

Korzyści do wyboru (przypominam, że dwie są zawsze bezpłatne):

 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay) – do 20 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • ubezpieczenie w podróży za granicą, pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
 • atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,04%)
 • pakiet 5 bezpłatnych natychmiastowych przelewów internetowych
 • pomoc w nagłych wypadkach – assistance domowe, samochodowe i medyczne
 • 1 proc. na koncie oszczędnościowym do kwoty 20 tys. zł. Otrzymasz je pod warunkiem, że w miesiącu zrobisz płatności kartą na min. 300 zł (czyli tyle, aby być zwolnionym z opłaty za kartę)
 • punkty dla graczy. Co miesiąc możliwość zdobycia aż 1380 Riot Points do League of Legends

Warunki Konta Jakże Osobistego:

 • darmowe prowadzenie konta jeśli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł (10 zł jeśli nie spełnisz tego warunku). Ale jeśli nie masz 26 lat, wtedy warunek wpływu Ciebie nie dotyczy (oczywiście oprócz tego wymaganego w promocji)
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli wykonasz co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł / lub 5 zł, jeśli nie spełnisz tego warunku. Liczą się tu bezgotówkowe transakcje zarówno fizyczną kartą, jak i tą w telefonie (np. podłączoną do Google Pay czy Apple Pay)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku / 2,5 zł w pozostałych bankomatach. Jeśli zależy Ci na darmowych wypłatach z maszyn wszystkich banków, możesz wybrać taką korzyść
 • darmowe wypłaty gotówki BLIK-iem
 • dostępne BLIK, Apple Pay, Google Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay

Dodatkowe informacje:

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „Z nami najlepiej – 6 edycja”

Regulamin korzyści Konta Jakże Osobistego

Regulamin punktów powitalnych MasterCard