fbpx

200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Banku Pekao

200 zł w gotówce czeka na ciebie po założeniu Konta Przekorzystnego w Banku Pekao i spełnieniu prostych warunków promocji. W tym wpisie pokażę, jak to zrobić.

Kto może wziąć udział w promocji z premią 200 zł?

Promocja jest dla ciebie, jeśli masz 18 lat i jesteś obywatelem polskim mieszkającym w Polsce. Z promocji wykluczone są osoby, które między 1 stycznia 2020 r. a 31 marca 2022 r. miały konto osobiste w Banku Pekao (również jako współposiadacz) i(lub) rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej.

Jak otrzymać 200 zł w promocji Banku Pekao?

Krok 1: od 1 kwietnia do 30 czerwca 2022 r. wejdź na tę stronę banku, zaakceptuj regulamin promocji i otwórz Konto Przekorzystne (lub Konto Świat Premium) z kartą debetową i aplikacją PeoPay. Umowę koniecznie zawrzyj drogą online. Jeśli jednak z jakiegoś powodu proces zdalny się nie powiedzie, wtedy możesz podpisać umowę w oddziale i również będziesz się kwalifikować do bonusu.

Jeśli założysz konto w powyższy sposób, otrzymasz pierwszy bonus w wysokości 50 zł. Pieniądze wpłyną do końca maja (dla kont otwartych w kwietniu), do końca czerwca (jeśli otworzyłeś konto w maju) lub do końca lipca (w przypadku konto założonych w czerwcu).

KROK 2: aby otrzymać kolejny bonus 150 zł, w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonuj po minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Możesz je zrobić kartą do konta lub wykorzystując płatności zbliżeniowe w aplikacji PeoPay. Do spełnienia warunku nie zaliczą się transakcje zwrócone, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Przykład: jeśli założysz konto w kwietniu, wtedy po 5 transakcji rób w maju, czerwcu i lipcu (bonusowe 150 zł trafi na twoje konto do końca sierpnia). Jeśli założysz konto w maju, wtedy transakcje rób w czerwcu, lipcu i sierpniu (wtedy pieniądze otrzymasz do końca września). Jeśli zaś założyłeś konto w czerwcu, transakcje wykonuj w lipcu, sierpniu i wrześniu (bonus otrzymasz zaś pod koniec października).

Regulamin promocji


Konto Przekorzystne w Banku Pekao – charakterystyka

Dużą zaletą Konta Przekorzystnego w Banku Pekao jest karta rewolucyjna Mastercard Debit FX, która świetne sprawdza się podczas płatności za granicą. Transakcje są rozliczane po średnim kursie Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie

  • 0 zł za prowadzenie konta bez warunków
  • darmowe użytkowanie karty. Warunek: w miesiącu zapłać ją co najmniej raz i otrzymaj na konto jednorazowy wpływ min. 500 zł (w przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 4 zł). Jeśli masz mniej niż 26 lat, wtedy karta jest darmowa bezwarunkowo
  • 0 zł za przelewy zwykłe w internecie
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao
  • darmowe 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych banku (pod warunkiem, że będziesz mieć spełniony warunek wpływu 500 zł i 1 płatności kartą)
  • BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Podpowiedź: po założeniu konta, zmień sposób autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Aby uniknąć 0,20 zł za każdy sms potwierdzający, wybierz autoryzację transakcji za pomocą aplikacji

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja II

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.

Sprawdź pozostałe aktualne promocje bankowe