Kody o wartości 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Taki bonus oferuje PKO BP dla osób w wieku 18-26 lat, które założą Konto dla Młodych i spełnią proste warunki promocji. O szczegółach dowiesz się z tego wpisu – zapraszam!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w bankach >

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Więcej wspólnego” adresowana jest do osób w wieku 18-26 lat, które założą Konto dla Młodych. Z promocji mogą skorzystać byli posiadacze konta w PKO BP pod warunkiem, że zamknęli je przed 1 stycznia 2020 r. Posiadanie konta Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji. Warto dodać, że PKO BP i Pekao SA to dwa różne banki, tak więc jeśli jesteś klientem tego drugiego – jak najbardziej promocja jest dla Ciebie.

Jak otrzymać 150 zł do Pyszne.pl z Kontem dla Młodych w PKO BP

Aby otrzymać bonus, czyli 3 vouchery do Pyszne.pl (o łącznej wartości 150 zł), spełnij wszystkie poniższe warunki:

  • wejdź na tę stronę i wypełnij wniosek Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, a także wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) drogą elektroniczną i telefoniczną. Nie odwołuj ich przynajmniej do otrzymania bonusów. Na zawarcie umowy masz czas do 14 marca. W celu podpisania umowy, bank wyśle do Ciebie kuriera
  • po złożeniu wniosku wejdź na tę stronę promocyjną i zgłoś chęć udziału w promocji wypełniając formularz pt. Zarejestruj się w promocji na dole strony (imię, nazwisko, pesel). Masz na to czas do 14 marca, ale najlepiej zrób to zaraz po złożeniu wniosku o konto
  • po otwarciu konta, w każdym z kolejnych 3 pełnych miesięcy kalendarzowych, zrób po co najmniej 2 płatności bezgotówkowe kartą na dowolne kwoety (wliczane są w to również płatności zbliżeniowe) oraz po 2 płatności BLIK – np. w internecie czy punkcie stacjonarnym.

Dla umów zawartych od 25-31 stycznia powyższe warunki aktywności należy spełniać w lutym, marcu, kwietniu. Jeśli umowę o konto podpiszesz w lutym, wtedy wymagane w promocji płatności rób marcu, kwietniu i maju. Dla umów zawartych w marcu płatności należy wykonywać w kwietniu, maju i czerwcu.

Promocja ma trwać do 14 marca 2021 r. lub wyczerpania puli 5000 nagród. O ich przyznaniu zdecyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji. W przypadku wyczerpania puli, bank poinformuje o tym na tej stronie promocyjnej.

Odbiór nagród

Nagrodami są 3 vouchery do Pyszne.pl w formie kodów elektronicznych o wartości 50 zł każdy. Otrzymasz je za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji. Kody będą wydawane do 15. dnia kolejnego miesiąca. Znajdziesz je w sekcji powiadomienia (aplikacja) lub w poczcie (serwis iPKO).

Kody będą ważne do 25 stycznia 2022 r. Nagrody są zwolnione z podatku.

Konto dla Młodych w PKO BP: warunki

Konto dla Młodych skierowane jest do osób między 18 a 26 rokiem życia. Oto jego warunki:

  • darmowe prowadzenie
  • brak opłat za kartę debetową. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym karty, zrobisz nią lub BLIK-iem co najmniej 4 płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty (z wyjątkiem przelewów). W przypadku braku 4 transakcji, opłata wynosi 5 zł. Okres rozliczeniowy znajdziesz np. na umowie
  • 0 zł za wypłaty kartą i BLIK-iem z bankomatów wszystkich banków w Polsce
  • debet na koncie do 500 zł przez 30 dni

Przydatne informacje

Regulamin promocji

Podstawowe opłaty (Konto dla Młodych)