Potrzebujesz aktualny kod polecenia do Credit Agricole? Zapraszam do skorzystania z mojego, dzięki czemu możesz otrzymać 50 zł premii. Dodatkową zachętą jest to, że po założeniu konta, sam będziesz mógł polecać ten bank innym i zgarniać za to pieniądze. Oprócz tego, czeka na Ciebie bonus 200 zł – o tym w dalszej części tekstu.

Aktywny kod polecenia Credit Agricole:

Jak otworzyć konto z polecenia i spełnić warunki

  • otwierając konto wyraź zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z programem poleceń oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Ważne, aby nie wycofywać ich przez cały okres uczestnictwa w programie
  • w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto: zapłać swoją kartą do konta za transakcje na łączną kwotę min. 300 zł lub zapewnij wpływ(y) na konto: min. 1000 zł (w przypadku Konta dla Ciebie i Konta dla Ciebie VIP) lub 500 zł (w przypadku Konta dla Ciebie MOVE!)

Jak widzisz, możesz wybrać warunek, który jest dla Ciebie najłatwiejszy do spełnienia. Jeśli chodzi o definicję wpływów, bank definiuje to tak:

Wpływ na konto – suma środków wpłaconych na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN, które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiów.

Po spełnieniu tych warunków, bank wypłaci premię 50 zł netto do końca następnego miesiąca kalendarzowego. Po otwarciu konta Ty również możesz polecać Credit Agricole i za każdą osobę otrzymać 50 zł (aktualna edycja programu poleceń trwa do 31 marca 2021 r. – maksymalnie możesz otrzymać premie za 10 osób, czyli 500 zł). Szczegóły znajdziesz w regulaminie programu poleceń

… to nie wszystko

Oprócz tego, w Credit Agricole z nowym kontem czeka na Ciebie 200 zł – za przeniesienie rachunku z innego banku lub za transakcje mobilne (zwroty za płatności wykonywane telefonem). Szczegóły na stronie banku.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta, obsługę karty, przelewy oraz wypłaty ze wszystkich banków w Polsce

Warunek: minimum 1 000 zł wpływu miesięcznie na konto i 1 płatność kartą (również Google Pay i Apple Pay) lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, prowadzenie konta będzie kosztować 7 zł, natomiast użytkowanie karty 9 zł

  • dostępne BLIK, Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay
  • dostęp do klubu rabatowego ze zniżkami w blisko 10 000 miejscach – nawet do 50%.

Tabela opłat


Chcesz być na bieżąco z tego typu promocjami? Zapisz się do mojego newslettera

Wpisz komentarz